2020 Uluslararası Savaş Kartı yayında

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Valve, birkaç hafta önce, COVİD-19 salgını nedeniyle, International 10’in muhtemelen 2020’te gerçekleşmeyeceğini söyledi.

 

Buna rağmen, özel içeriğe, özelliklere ve ödüllere erişim sağlayan Uluslararası savaş Geçidi, bir sonraki uluslararası ödül havuzunu finanse etmeye yardımcı olan satış yüzdesi ile bir kez daha satın alınabilir.

 

Bu yılki Battle Pass, oyuncuların ifadeleri, Battle Pass bonusları ve daha fazlasını kazanarak ve günlük hedefleri ve haftalık zorlukları tamamlayarak ödüller kazanmaları için benzer düşünen arkadaşlara katılmalarını sağlayan yeni bir Loncalar sistemi içeriyor. Bir lonca sohbet fonksiyonu mobil uygulaması da dahil olmak üzere, Steam aracılığıyla da onların oynarken ve irtibatta kalmak için oyuncular sağlar ve herkes bir lonca katılabilir – ama sadece Battle Pass sahipleri birini oluşturabilirsiniz.

 

Ayrıca, “dört oyunculu delilik ve kargaşa Labirenti” ve özel eşya setleri ve savaş noktaları ile yeni bir iki parçalı mağara tarama, Nightsilver ve Foulfell ve “daha da fazla zenginlik ve karanlık terör” içeren yeni bir yaz etkinliği var.ikinci haritaya giden yolu keşfedenler için.

 

Dota 2’de yeni, “daha rekabetçi bir bükülme”, iki maçı kaybetmeden önce üç oyun kazanabilecek herkese 1500 savaş puanı, savaş katmanı yükseltmesi ve 200 Sideshop Altın verecek katmanlı bir meydan okuma olan Battle Gauntlet’te mevcut olacak. Bounty Jetonları, oyuncuların düşman kahramanları üzerindeki nimetlerini ayarlamasına izin verir-savaş Katmanınız ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla jeton alırsınız ve o kadar fazla nimet ayarlayabilirsiniz – ve savaş geçişlerini hediye eden oyunculara da özel profil ve ekran başlıklarına karşı verilir.

 

Uluslararası savaş geçişleri her zaman büyüktür, ancak bu, muhtemelen Enternasyonal’in şu anda radarda olmadığı gerçeğini telafi etmeye yardımcı olmak için özellikle iyi yüklü görünüyor.

 

Valve,” Uluslararası savaş Geçidi, bu eşsiz yaz sezonunu hepimizin bildiği ve sevdiği dota’nın destansı ziynetleriyle doldurmaya yardımcı olmak için burada ” dedi. “Yeni özellikler ve efsanevi ödüllerle dolu olan Battle Pass, oyunu ve gelişmesine yardımcı olmaya devam eden küresel toplumu kutlarken keşfedilmemiş zenginliklere ve sonsuz harikalara portalınızdır.”

 

Önceki yıllarda olduğu gibi, 2020 için Uluslararası savaş geçişi, merdivene tırmanırken sunulan daha fazla ödülle çeşitli görevleri ve zorlukları tamamlayarak tesviye edilebilir. Ayrıca yolunuzu satın almayı da seçebilirsiniz: bir seviye bir savaş geçişi 10$, 50 seviye 30 $ve 100 seviye 45 $ için geçerli. Bu yılki en üst düzey ödül, Roshan’ın oyun içi modeli için bebek Roshan ve 2000 seviyesine çıkaran oyuncular için koleksiyoncu bebek Roshan.
⚠️ REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN. ⚠️


8 Yorum
Yeniler
Eskiler En çok oylanan
Inline Feedbacks
View all comments
Candycane
Candycane
21/12/2020 03:01

??

Eminn
Eminn
23/08/2020 01:38

bence abartılacak kadar iyi değil ?

Midnight Rambler
Midnight Rambler
23/08/2020 01:35

Selamlar seed yapmayanlara ban atsan güzel olur ??

ALİ
ALİ
18/07/2020 21:42

daha iyi Blog var sitede

Junkyard Dog
Junkyard Dog
10/07/2020 13:21

😉 😉 paylaşımınız inan ki gördüğümün en iyisi üye oldum 🙂

Bernard
Bernard
23/06/2020 21:50

Bence hoş ?

CommandX
CommandX
07/06/2020 17:19

İndirdim. Uygun bir zamanda mutlaka incelerim ?

Rocketfuel
Rocketfuel
06/06/2020 21:13

selamun aleyküm Teşekkürler. Arşivlik bir Blog efsane

8
0
Aklınıza takılan bir şey mi var? Hemen yorum yapın...x