A Quiet Place

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
A Quiet Place TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

A Quiet Place 1080p Torrent İndir

A Quiet Place 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

A Quiet Place, eşi Emily Blunt’la birlikte yan yana duran John Krasinski’nin yönettiği bir 2018 Amerikan kıyamet sonrası kıyamet filmi. Film Platinum Dunes tarafından üretildi. Scott Beck ve Bryan Woods, 2014 yılında hikâye üzerinde çalışmaya başladı ve Paramount Pictures, 2017’de özel senaryolarını satın aldı. Krasinski daha sonra yönetmen olarak katıldı ve senaryonun yeni taslağını yazdı. İlk fotoğraf çekimi yılbaşında New York’ta gerçekleşti. Sessiz bir yerde, bir aile sesle avlanan dünya dışı yaratıklardan saklanırken sessizlik içinde yaşamalıdır.

Güneybatı Güneybatı’da 9 Mart 2018’de düzenlenen ve 6 Nisan 2018’de Paramount Pictures tarafından ABD’de yayımlanan Sessiz Bir Yer. Dünya çapında 332 milyon dolar hasılat yapan büyük bir gişe hasılatı oldu ve özgünlüğünü ve atmosferini, oyunculuğu, yönü ve ses tasarımını övdü ve eleştirmenlerin beğenisini aldı, buna “akıllı, iğrenç, korkutucu bir zaman” diyordu. Bir devam filminin 15 Mayıs 2020’de yayınlanması planlanıyor.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

A Quiet Place Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.5 GB
  • Süre: 1 Saat 30 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Drama – Bilim Kurgu – Korku
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 7.7

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

A Quiet Place 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.