A Very English Scandal

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:A Very English Scandal 1. Sezon Tüm Bölümler

Torrent Belgesel İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

A Very English Scandal 1080p Torrent indir

A Very English Scandal 1080p Torrent indir

 

 

 

 

film-konusu

 

 

1965’te, Liberal Parlamento Üyesi Jeremy Thorpe, 1961’de tanıştığı ve birkaç yıldır bir ilişkisi olduğu hoşnutsuz eski sevgilisi Norman Josiffe ile mücadele etmelidir. Thorpe, sonuncusu Oxfordshire’da 21 yaşında bir ahır çocuğu olduğunda Norman’la tanıştı ve Norman’ın tuttuğu birçok mektup yazdı. Özellikle hiçbir zaman Ulusal Sigorta kartını kaybettikten sonra değil, hiçbir zaman bir işi tam olarak tutamayan Norman, dengesizdi ve her ikisi de giderek daha problemli olduğu ortaya çıkan drama ve kendini ifade etme konusunda hevesliydi. Thorpe, Norman’dan bıkıp büyüdüğünde ve Londra’da ayarladığı ve parasını ödediği evi terk etmekte ısrar ettiğinde, genç adam tehdit etmeye başladı.

Thorpe maruz kalmaktan ve politik kariyerinin sona ermesinden korkuyor. Liberal milletvekili Peter Bessell, az miktarda parayla Norman’ı sessiz tutuyor. Norman ayrıca Thorpe’den yeni bir Ulusal Sigorta kartı talep ediyor, ancak Thorpe’u Norman ile ilişkilendireceği için talebi reddedildi.

1968’de Thorpe, Liberal Parti’nin Lideri seçildi ve bir yüzyılda partiye liderlik eden en genç adam. Saf genç Caroline Allpass’la evlenir ve erkek bebekleri olur. Diğer yandan, Norman daha dengesiz hale geldi. Şimdi ise Norman Scott ismiyle gidiyor, atlar ve köpeklerle iyi geçinmesine rağmen, bir iş ya da ilişki kurmakta başarısız oluyor, çok fazla içiyor ve uyuşturucu kullanıyor. Caroline’i arar ve kocasıyla olan geçmiş aşkını anlatır. Bu vahiy tarafından şaşırdı.

 

 • Dosya Boyutu: ~ 1.6 GB

 

 • Süre: 1. Sezon Tüm Bölümler

 

 • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI

 

 • Konu: Biyografi – Suç – Drama

 

 • Kalite: 1080p

 

 • Yapım: 2018

 

 • IMDb: 7.8

 

DIZI TRAILER

A Very English Scandal TRAILER

 

 

 

 • gorseller

 

 


 • İNDİRME LİNKLERİ

   

  A Very English Scandal 1. Sezon TORRENT İNDİR
   


  TR ALT YAZI DOSYASI
REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.