A Way Out – CPY

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
A Way Out

Full Torrent Oyun İndir

[ CPY ]

 

 

 

1972’de, Vincent Moretti (Eric Krogh) yeni hapsedildi ve cinayet için hapse gönderildi. Hapishanede, şimdi hırsızlık için 6 aydır içinde bulunan hırsız Leo Caruso (Fares Fares) ile tanışır. Suç patronu Harvey tarafından gönderilen bir haydut, Leo’yu öldürmeye çalışır, ancak Vincent müdahale eder, daha sonra haydut, kafeteryadaki gardiyanlar tarafından öldürüldüğünde, her ikisinin de revire gönderilmesiyle sonuçlanır. İkisi revirde toparlanırken, birbirlerini tanıyorlar ve Leo, Vincent’ın ofisinden bir keski çalması için yardım istemesini istiyor. Vincent uyuyor. Hırsızlıktan sonra Vincent, Leo’nun bir hapishane molası vereceğini ve yardım edebilmesini sağladığını ve böylece onun da kaçabileceğini düşünüyor. Leo başlangıçta reddediyor, ancak Vincent’ın Harvey’le aynı zamanda bir kin beslediğini ortaya koyduğunda da acımasızca işbirliği yapmayı kabul ediyor.

Leo ve Vincent, kaçış planlarında ilerleme kaydediyor, ip atmak ve bir anahtar açmak için bir anahtar kaçırmak için çarşaf çalıyorlar. Takım çalışması ve toplanmış araçları kullanarak, yağmurlu bir gecede hapishaneden kaçış. Polisi vahşi doğada kaçırdıktan sonra, boş bir kamp ve yemek yapmak için balık bulurken, Vincent, Harvey’nin kendisine bir uyarı olarak kardeşi öldürmeden ve Vincent’ı cinayet için çerçevelemeden önce para biriktirdiğini söylüyor. İki yeni kıyafet, bir av tüfeği ve eski bir çiftin evinden bir kamyon çaldı, takip eden polisten kaçtı ve akıntılar ve bir ahşap teknedeki bir şelalenin ardından hayatta kaldıktan sonra bir şehre ulaştı. Leo, Vincent’a ve Harvey’in Black Orlov adında değerli bir taş çaldığını söyledi. Satmayı denedikleri zaman, Harvey, Leo’yu tutuklamak için bayilerini öldürüp Siyah Orlov’la kaçarak ihanete uğradı.

Şehirdeki bir karavanda Leo, karısı Linda ve oğlu Alex’in güvenliğini doğruladı. Leo ve Vincent, yapım ustabaşı olarak çalışan Harvey’in altdizilerinden Ray’ı bulmak için bir şantiyeye giderler. Bir kovalamadan sonra, ikisi Ray’ı ele geçirir ve Meksika’da bulunan Harvey’in yerini bulmak için onu sorguya çeker. Harvey’den intikam almak için ikili bir silah satıcısı Jasmine’den silah almak için bir benzin istasyonunu yakıyor. İki ayrılınca, Jasmine onlara ihanet eder ve yerlerini Harvey’e verir. Vincent, Meksika’ya uçmak için bir telefon kulübesinde Emily adında bir pilot çağırır ve Emily, Vincent’a hamile karısının Carol’ın doğumdan geçtiğini söyler. Harvey tarafından gönderilen bir hitman, ikisini öldürmek için gelir ama ikisi de bir mücadeleden sonra vurucuyu öldürür. Ardından Vincent’ın yeni doğan kızını görmek için hastaneye giderler. Hastanede polis binayı çevreliyor, ama ikisi kaçmayı başardı.

Ertesi gün Emily, Leo ve Vincent’ı Meksika’ya uçuruyor ve ikisi de Harvey’nin malikanesine gidiyor. Harvey’in muhafızları ve Harvey’in kendisi ile bir yangın söndükten sonra, iki aşırı güç Harvey, onu Siyah Orlov’u iade etmeye ve onu öldürmeye zorladı. Siyah Orlov’la kaçmak, Vincent ve Leo, Emily’nin uçağında ABD’ye geri dönüyorlar, ancak hemen inişte polisle çevrilidir. Polis, Siyah Orlov’u alıp Vincent’ı el silahı olarak göstererek, Vincent ve Emily’nin hem gizli polis memurları olduğunu ortaya koyuyor. Leo ve Harvey’in Black Orlov anlaşması aslında polis tarafından düzenlenmişti ve Harvey tarafından öldürülen satıcı Vincent’ın kardeşi Gary idi. Kardeşi ölümünden harap olan Vincent, hapishaneye gitmeye ve Aslan’ın güvenini kazanmaya gönüllü oldu.

İhanete uğramış hissetmek, Leo Vincent’ı bastırır ve onu rehin alır ve bir polis arabasını kaçmaya çalışır. Leo arabayı suya çarpar ve bir teknede kaçmaya çalışır. Vincent bir polis helikopterinde Emily tarafından alınır ve Leo’yu botunu çekerek durdurmaya çalışır. Chase, Leo’nun Emily’yi pusuya düşürdüğü ve silahını alıp, o ve Vincent’la savaşırken onu terk etmesini emrettiği bir portside depoda sona eriyor. Dövüş, her iki tarafın da yaralı, silahsız ve bir çatının tepesinde bitmesiyle sona erer. Silahlarından birinin yakına düştüğünü gören her ikisi de ona ulaşmaya çalışıyor. Ya Leo ya da Vincent silahlara ulaşır, diğerini vurur ve iki kişi, vurduğu kişinin yaralanmasından ölmeden önce son bir dostluk anını paylaşır.

Eğer Leo hayatta kalırsa, bir süre düşük bıraktıktan sonra, sonunda Vincent’ın Carol’a özür mektubu gönderir, ardından Vincent’ın cenazesi gerçekleşirken ailesini terketmeye gelir.

Eğer Vincent hayatta kalırsa, Leo’nun ölümünden Linda’yı bilgilendirir ve sonra Carol’a geri döner, evliliğini korumak ve kızını, polisin görevinden istifa ederek, bittiğini ilan ederek değiştirmeye çalışır.

 

Tür:   Aksiyon – Macera
Platform: PC
Boyut: 21.3 GB
Crack: CPY
Tarih: Kasım 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

 

 

 

  • O / S: Windows 7 64 bit, 8.1 64 bit veya Windows 10 64 bit
  • CPU: Intel core i3-2100T @ 2.5GHz / AMD FX 6100 veya daha iyisi
  • RAM: 8 GB
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 650Ti 2GB, AMD Radeon HD 7750 2GB
  • DirectX: 11 Uyumlu video kartı veya eşdeğeri
  • Sabit Disk: 25GB

 

 

 

A Way Out CPY TORRENT İNDİR
 ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

⚠️ REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN. ⚠️


14
Kimler Neler Demiş?

Please Login to comment
9 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
HeisenbergHAZANPreciousSnow PharaohCANER Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Chip Queen
Üye
Chip Queen

😉 😉 😉 paylaştığınız torrentlerin tamamı vallaha billaha Türkiye nin en iyisi 🙂 🙂

Disco Thunder
Üye
Disco Thunder

Sitedeki bütün içerikler çok hızlı iniyor.

Crumbles
Üye
Crumbles

😀 😀 😀

ERKAN
Üye
ERKAN

saolun + rep

HAZAN
Üye
HAZAN

Usta içerik sorunsuz mu 😀 Ona göre indireceğim.

Precious
Üye
Precious

Merhaba herkese siten doğrusunu söyleyecek olursam hayran edici eyvallah

Snow Pharaoh
Üye
Snow Pharaoh

bu tarz torrentlerden daha fazla gelse daha güzel olur reyis 😀 😀

CANER
Üye
CANER

Kardeşim çok teşekkürler 😀

Natural Gold
Üye
Natural Gold

Hocam methbox.com inan ki sürükleyici eyvallah 😀

Kaan
Üye
Kaan

😀 😀 😀 😀 😀 😀

İSMAİL
Üye
İSMAİL

Paylaşım için teşekkürler

quartered
Üye
quartered

A Way Out – CPY kendi alanında en iyi oyun (ikili oyunlarda)

Cihan
Üye
Cihan

Bu site gördüğüm en iyi oyun indirme sitelerinden biri