Adventure Time

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Adventure Time 1-10. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

Adventure Time, Cartoon Network için Pendleton Ward tarafından yaratılan Amerikan animasyonlu bir televizyon dizisidir. Frederator Studios ve Cartoon Network Studios tarafından üretilen seri, Finn (Jeremy Shada tarafından seslendirilen) ve onun en iyi arkadaşı ve evlatlık kardeşi Jake (John DiMaggio) adlı bir çocuğun serüvenini izler. irade. Finn ve Jake, Princess Bubblegum (Hynden Walch), Ice King (Tom Kenny), Vampir Kraliçesi Marceline (Olivia Olson), BMO (Niki Yang) ve diğerleri ile etkileşime girdikleri kıyamet sonrası Arazi Ooo’sunda yaşıyor. Seri, Nicktoons ve Frederator Studios’un animasyonlu inkübatör serisi Rastgele! Çizgi filmler. Kısa bir süre sonra internette bir viral vuruş haline gelen Cartoon Network, 11 Mart 2010 tarihinde önizlemeli ve 5 Nisan 2010 tarihinde resmi olarak yayınlanan tam uzunlukta bir dizi yayınladı.

Dizi fantezi rol yapma oyunu Dungeons & Dragons ve video oyunları da dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan ilham aldı. Elle çizilmiş animasyon kullanılarak üretildi; Bölümler için eylem ve diyalog, kaba taslaklara dayanan öyküleme sanatçıları tarafından kararlaştırılır. Her bölümün tamamlanması yaklaşık sekiz ila dokuz ay sürdüğü için, aynı anda birden fazla bölüm üzerinde çalışıldı. Oyuncular satırlarını grup kayıtlarına kaydettiler ve seriler düzenli olarak reşit olmayan karakterler için konuk oyuncuları kullandı. Her bölüm yaklaşık on dakika boyunca çalışır; Bölüm çiftleri genellikle yarım saatlik program yuvalarını doldurmak için telecast’tir. 29 Eylül 2016’da, serisinin onuncu sezonun havalandırılmasından sonra 2018’de sonuçlanacağı açıklandı. Dizinin finali 3 Eylül 2018’de yayınlandı.

Adventure Time, Cartoon Network’ün derecelendirme başarısı olmuştur ve bazı bölümler 3 milyondan fazla izleyiciyi çekmiştir; öncelikle çocuklara yönelik olmasına rağmen, gençler ve yetişkinler arasında aşağıdakileri geliştirmiştir. Şov, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı ve ödül kazandı: sekiz Primetime Emmy Ödülü, Peabody Ödülü, üç Annie Ödülü, iki İngiliz Akademi Çocuk Ödülü, bir Sinema Filmi Ses Editör Ödülü, bir Piksel Ödülü ve bir Kerrang! Ödülü. Seri ayrıca üç Eleştirmenlerin Seçimi Televizyon Ödülü, iki Annecy Festivali Ödülü, bir TCA Ödülü ve diğerleri arasında bir Sundance Film Festivali Ödülü’ne aday gösterildi. Seriye dayanan birçok çizgi roman spin-ininden biri, bir Eisner Ödülü ve iki Harvey Ödülü aldı. Kitaplar, video oyunları ve kıyafetler de dahil olmak üzere çeşitli lisanslı ürünler, diziden esinlenmiştir.

 

 

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 10.0 GB per Season
  • Süre: 1-10. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Animasyon – Aksiyon – Macera
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2010 – 2018
  • IMDb: 8.6

 

 

 

 

Adventure Time 1080p 1-10. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


3
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
0 Yorum yazarları
Ağırağaç Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
CollaterolDamage
Üye
CollaterolDamage

🤣🤣🤣

Polat
Üye
Polat

harika ötesi 😀

Ağırağaç
Üye
Ağırağaç

Adventure Time çok hızlı iniyor