Alacakaranlık 1 – Twilight Torrent

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Alacakaranlık 1 – Twilight TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZI

 

Alacakaranlık 1 Twilight Torrent İndir

Alacakaranlık 1 Twilight Torrent İndir

 

film-konusu

 

Twilight, Stephenie Meyer’in aynı isimli romanına dayanan 2008 Amerikan romantik fantezi filmi. Catherine Hardwicke tarafından yönetilen film, Kristen Stewart ve Robert Pattinson’dur. The Twilight Saga film serisinin ilk filmi. Bu film, Bella Swan (bir genç kız) ve Edward Cullen (bir vampir) ile Edward ve ailesinin Bella’yı kötülük vampirlerinden oluşan bir armağandan korumaya yönelik çabaları arasındaki ilişkiye odaklanmaktadır.

Proje, yaklaşık üç yıl boyunca Paramount Pictures’da geliştirildi. Bu süre zarfında romandan önemli ölçüde farklı bir ekran uyarlaması yazıldı. Summit Entertainment, projenin durgun gelişiminden üç yıl sonra romanın haklarını aldı. Melissa Rosenberg, 2007-2008 Yazarlar Birliği Amerika grevinden kısa bir süre önce romanın yeni bir uyarlamasını yazdı ve romanın hikayesine sadık kalmaya çalıştı. Ana fotoğrafçılık 44 gün sürdü ve 2 Mayıs 2008’de tamamlandı, film öncelikle Oregon’da çekildi.

Alacakaranlık tiyatral olarak 21 Kasım 2008’de serbest bırakıldı; Dünya çapında 393 milyon ABD doları hasılat oldu.  21 Mart 2009’da DVD’de piyasaya sürüldü ve yılın en çok satın alınan DVD’si oldu. Film müziği 4 Kasım 2008’de piyasaya sürüldü. Filmin başarısının ardından, New Moon ve Eclipse, dizinin sonraki iki romanı, bir sonraki yıl film olarak üretildi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Alacakaranlık 1 – Twilight Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.0 GB
  • Süre: 2 Saat 2 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Fantastik – Drama
  • Kalite: 1080p

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Alacakaranlık 1 – Twilight Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASI
 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.