Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2

TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZI

 

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 Torrent İndir

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2 Torrent İndir

 

film-konusu

 

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti – Bölüm 2 (genellikle Breaking Dawn: Part 2 olarak lanse edilir) Bill Condon tarafından yönetilen ve Stephenie Meyer’in yeni Şafak Vakti üzerine kurulu bir 2012 Amerikan romantik dram filmi. Filmin iki parçalı uyarlamasının ikincisini oluşturan film, 2011’in Şafak Vakti’ni takiben The Twilight Saga film serisinin beşinci ve son taksiti: Bölüm 1. Tüm üç ana oyuncu, Kristen Stewart, Robert Pattinson ve Taylor Lautner, rollerini yenileyerek, Renesmee Cullen’ı canlandıran Mackenzie Foy ile. Pattinson, Lautner, Stewart ve Foy’un yanı sıra filmde Billy Burke, Peter Facinelli, Elizabeth Reaser, Kellan Lutz, Nikki Reed, Jackson Rathbone, Ashley Greene, Michael Sheen ve Dakota Fanning gibi bir takım oyuncu kadrosu da yer alıyor.

Part 2, 16 Kasım 2012 tarihinde piyasaya sürüldü. Film, kritik bir eleştiriye rağmen, bir ofis başarısıydı ve dünya çapında 136 milyon dolarlık üretim bütçesine karşı yaklaşık 830 milyon dolarlık bir kazanç elde etti ve 2012’nin altıncı en yüksek gişe hasılatı oldu.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.4 GB
  • Süre: 1 Saat 55 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Fantastik – Drama
  • Kalite: 1080p – BLURAY

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Bölüm 2 Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASI
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.