Alita: Battle Angel – Alita: Savaş Meleği

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Alita: Battle Angel – Alita: Savaş Meleği 2019

TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

Alita Battle Angel 1080p Torrent

Alita Battle Angel 1080p Torrent

 

 

 

film-konusu

 

 

Alita: Battle Angel, 1990’lı yılların Japon manga dizisi Gunnm (ayrıca Battle Angel Alita olarak da bilinir) Yukito Kishiro tarafından hazırlanan 2019 Amerikalı bir cyberpunk aksiyon filmi. Robert Rodriguez’in yönettiği film, James Cameron ve Laeta Kalogridis tarafından yazılmış ve Cameron ve Jon Landau tarafından yapılmıştır. Rosa Salazar, kim olduğunu hatırlamayan yeni bir vücutta uyandıktan sonra geçmişi hakkında bilgi edinmek için yola çıkan bir siborg olan Ali Ali olarak gözüküyor. Christoph Waltz, Jennifer Connelly, Mahershala Ali, Ed Skrein, Jackie Earle Haley ve Keean Johnson da rollerini üstlenirler.

Alita: Savaş Meleği Başlangıçta 2003 yılında ilan edilen filmin yapımıyla ilgili prodüksiyon Cameron’ın Avatar ve devam filmi konusundaki çalışmaları nedeniyle art arda ertelendi. Uzun yıllar süren cehennemde yıpranan filmin ardından Rodriguez, Nisan 2016’da filmin yönetmeni olarak ilan edildi ve Salazar ertesi ay yayınlandı. Asıl fotoğrafçılık Şubat 2017’ye kadar devam eden Ekim 2016’da Austin, Teksas’ta başladı.

Alita: Battle Angel, dünya prömiyerini 31 Ocak 2019’da Odeon Leicester Square’de gerçekleştirdi ve ABD’de 14 Şubat’ta 20. Yüzyıl Fox’unda Real D 3D, Dolby Cinema 3D ve IMAX 3D formatlarında yayınlandı. Bu, aynı zamanda Lightstorm Entertainment tarafından 2009’un Avatar’ından bu yana on yıl boyunca çekilen ilk filmi işaret ediyor. Film, dünya çapında 351 milyon doların üzerinde hasılat sağladı ve 2019’un üçüncü en yüksek hasılat filmi oldu. sekansların kurulması. Buna karşılık, sinema CinemaScore ve PostTrak tarafından ankete katılan izleyicilerden daha olumlu tepkiler aldı.

 

  • Dosya Boyutu: 1.0 GB

 

  • Süre: 2 Saat 02 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Aksiyon – Macera – Romantik

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2019

 

  • IMDb: 7.6

 

FILM TRAILER

Alita: Battle Angel – Alita: Savaş Meleği Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Alita: Battle Angel – Alita: Savaş Meleği 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.