American Gods – Amerikan Tanrıları

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:American Gods – Amerikan Tanrıları 1. Sezon Tüm Bölümler

Torrent Dizi İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

American Gods sezon 1080p torrent

American Gods sezon 1080p torrent

 

 

film-konusu

 

 

Amerikan Tanrıları, Neil Gaiman’ın aynı isimdeki romanına dayanan ve birinci sınıf kablo ağı Starz için Bryan Fuller ve Michael Green tarafından geliştirilen bir Amerikan fantastik drama televizyon dizisidir. FremantleMedia Kuzey Amerika tarafından üretilmiş ve 30 Nisan 2017’de yayınlanan Lionsgate Television tarafından dağıtılmıştır. Ricky Whittle, dizinin başrolünü hapisten çıktıktan sonra Bay Çarşamba (Ian McShane) adında garip bir adamla tanışan Shadow Moon’u canlandırıyor ve Yakında, Eski Tanrılar ve her gün daha da güçlenen Yeni Tanrılar arasındaki büyük çaplı bir çatışmaya karışıyor. Fuller ve Green, ilk sezonun showerları olarak görev yaptı ve ikinci sezonda Jesse Alexander tarafından değiştirildi. Gaiman, Fuller, Green, Craig Cegielski, Stefanie Berk, David Slade ve Adam Kane ile birlikte yapımcı olarak görev yapmaktadır.

Dizi, görsel tarzı ve oyunculuk için övgüyle ve 69. Primetime Emmy Ödülleri’nde Üstün Ana Başlık Tasarımı ve Üstün Özel Görsel Efektler dalında iki aday aldı, ancak her iki kategoride de kazanamadı. Ayrıca, 8. Eleştirmenlerin Seçimi Televizyon Ödülleri’nde En İyi Drama Serisi, McShane için Drama Dizisinde En İyi Erkek Oyuncu ve Gillian Anderson için Drama Dizisinde En İyi Kadın Oyuncu olarak üç ödül aldı. Mayıs 2017’de seri, 10 Mart 2019’da prömiyer alınması planlanan ikinci bir sezon için yenilendi.

 

  • Dosya Boyutu: ~ 13.3 GB – Her Sezon

 

  • Süre: 1. Sezon Tüm Bölümler

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI

 

  • Konu: Drama – Fantastik – Gizem

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2017 –

 

  • IMDb: 8.0

 

DIZI TRAILER

American Gods – Amerikan Tanrıları TRAILER

 

 

 

  • gorseller

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.