American Horror Story

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
American Horror Story 1 – 8. Sezon Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

American Horror Story Sezon Torrent İndir TÜRKÇE 1080P

American Horror Story Sezon Torrent İndir TÜRKÇE 1080P

 

film-konusu

 

American Horror Story, Ryan Murphy ve Brad Falchuk tarafından yaratılan Amerikan antolojisi korku televizyon dizisidir. Her mevsim, farklı bir dizi karakter ve ayarları takip eden ve kendi “başlangıç, orta ve sonu” olan bir hikaye dizisi izleyen, bağımsız bir mini dizi olarak tasarlanır. Her mevsimin bazı arsa elemanları, gerçek olaylardan gevşek bir şekilde ilham alır. Şovun tüm iterasyonlarında yer alacak tek aktörler Evan Peters ve Sarah Paulson’la birlikte Lily Rabe ve Frances Conroy’la birlikte her sezon bir sezonda ortaya çıkıyor.

İlk sezon geriye dönük olarak altını çizdiği Murder House, 2011 yılında Los Angeles, California’da gerçekleşir ve ölen eski sakinleri tarafından perili bir eve taşınan bir aileye odaklanır. Altyazılı Asylum adlı ikinci sezon, 1964 yılında Massachusetts’te meydana geldi ve suçluların çıldırdığı bir kurumun personeli ve öykülerini izledi. Altyazılı Coven adlı üçüncü sezon, 2013 yılında New Orleans, Louisiana’da gerçekleşir ve onları yok etmek isteyenlere karşı karşıya olan bir cadı soyunu takip eder. Altyazılı Freak Show’un dördüncü sezonu, 1952 yılında Jüpiter, Florida’da gerçekleşiyor ve geriye kalan birkaç Amerikan ucube şovundan birini ortalıyor. Altyazılı Hotel olan beşinci sezon, 2015 yılında Los Angeles, Kaliforniya’da gerçekleşir ve doğaüstü bir otelin personeli ve misafirlerine odaklanır. Altyazılı Roanoke adlı altıncı sezon, 2014-16 yılları arasında Kuzey Carolina’da gerçekleşir ve ölen Roanoke kolonisinin perili izole bir çiftlik evinde gerçekleşen paranormal olaylara odaklanır. Altyazılı Cult’un yedinci sezonu, kurgusal Brookfield Heights, Michigan’da gerçekleşiyor ve 2016 ABD başkanlık seçimlerinin ardından bir banliyöde terör estiren bir kült merkezi.

Seri, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kablolu televizyon kanalı FX’de yayınlanmaktadır. 3 Ağustos 2018’de, dizi onuncu sezonuna kadar yenilenmiştir. Haziran 2018’de sekizinci mevsimin Cinayet Evi ve Coven arasında her iki mevsimin karakter ve unsurlarını içeren bir “geçit” olacağı açıklandı. Temmuz 2018’de sekizinci sezonun Apocalypse olarak adlandırılacağı ortaya çıktı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

American Horror Story TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 4.9 GB per Season
  • Süre: 1 – 8. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Korku – Gerilim
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 8.1

 

gorseller

 

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

American Horror Story sezon 1 – 8. Sezon 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.