ARK Survival Evolved Extinction – CODEX

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
ARK Survival Evolved Extinction

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

ARK Survival Evolved Extinction CODEX

ARK Survival Evolved Extinction CODEX

 

oyun-konusu

 

Hikayenin başladığı ve bittiği yer olan ARK dünyasında yolculuğunuzu tamamlayın: Yeryüzünde! Hem organik hem de teknolojik olarak fantastik yaratıklarla dolu Element-istila edilmiş, yıkılmış bir gezegen, Dünya hem geçmişin sırlarını hem de kurtuluşunun anahtarlarını elinde tutuyor. Daha önceki tüm engelleri ele geçiren bir kıdemli Survivor olarak, en büyük mücadeleniz sizi bekliyor: gezegene egemen olan devasa gezici Titanları yenebilir ve Dünya’nın geleceğini korumak için ARK döngüsünü tamamlayabilir misiniz?

DISTRESS İLE BİR PLANET
Sönme, hayatta kalanları, gizemli yolculuğun başladığı yere geri götürür; Toprak. Bir zamanlar yemyeşil ve gelişen bir ev dünyası, eski benliğinin yozlaşmış, düşman ve ıssız kabuğu. Geçmiş bir uygarlığın kalıntılarının geleceği yeniden canlandırma anahtarlarıyla birlikte Dünya’nın ölümüne dair ipuçlarını ortaya çıkardığı farklı manzaraya giriş yapın. Bu kasvetli ve engebeli arazinin kalbinde, atıkların ortasında yükselen aşırı gelişmiş, ıssız bir teknolojik metropol var. Günümüzün ARK’ları için ilk prototipler olarak hizmet veren uzun süre terk edilmiş mikro biyosferleri keşfedin ve keşfedin.

YENİ YENİLİKLER
ARK evreninde daha önce görülen herhangi bir şeyden farklı güçlü ve sıradışı organik ve mekanik yaratık türleri yakalayın, evcilleştirin ve eleyin. Robotik gözetleme dronlarını uçurarak ve kontrol ederek durumsal farkındalığı arttırın. Organik transmutasyon makinelerini evcilleştirerek ve besleyerek değerli kaynakları toplayın. En yüksek güvenlik botuyla tırmanarak ve ışınlanarak yeni yükseklikler ve uzak konumlara ulaşın. Kendi kişiselleştirilebilir savaş makinenizi zafere kadar inşa ederek ve pilotluk yaparak hayatta kalmanızı sağlayın!

CRAFT BENZERSIZ ÖĞELER
Pek çok yeni ve egzotik işlenebilir öğelerle bu terkedilmiş dünyada ustalık sağlayın. Tamburlarınızı bir yaratık tasma ile istediğiniz yerde saklayın, evinizin dekorunu, en unutulmaz ölümlerinizden, yayılmadan ve bir Köprüyle daha önceden geçirilemeyen boşluklardan geçen trophy bağlarla evinizin dekorunu geliştirmek için kullanın, taşınabilir ve en sevdiğiniz dost canlısı saklayın Daha sonra yeniden kullanmak için cryopod, düşmanları çekmek veya püskürtmek için Tek yerçekimi bombalarını kullan, ve hava indirme dağıtım sandığı ile otonom bir şekilde üssünüzü havaya uçur!

 

Tür: Aksiyon – Macera – RPG
Platform: PC
Boyut: 59.5 GB
Crack:  CODEX
Tarih: KASIM 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

ARK Survival Evolved Extinction – CODEX TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

ARK Survival Evolved Extinction – CODEX Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit sürümleri)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya daha iyi
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GTX 670 2GB / AMD Radeon HD 7870 2GB veya daha iyisi
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
  • Ek Notlar: Çok oyunculu için geniş bant internet bağlantısı gerektirir

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

ARK Survival Evolved Extinction – CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.