ARK Survival Evolved REPACK – CODEX

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
ARK Survival Evolved REPACK

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

ARK Survival Evolved CODEX TORRENT İNDİR

ARK Survival Evolved CODEX TORRENT İNDİR

 

oyun-konusu

Bir erkek ya da kadın çıplak, donarak ve ARK denilen gizemli bir adada açlıktan ölmek üzere, avlanmalı, kaynakları toplamalı, zanaat öğeleri yetiştirmeli, bitkileri yetiştirmeli, araştırma teknolojilerini kullanmalı ve öğelere dayanmak için barınaklar inşa etmelisiniz. Toprakları dolaşan leviathan dinozorları ve diğer ilkel yaratıkları öldürmek veya evcilleştirmek ve üremek için kurnazlığınızı ve kaynaklarınızı kullanın ve hayatta kalmak, hükmetmek ve kaçmak için yüzlerce oyuncuyla birlikte çalışın ya da avlayın!

Dinozorlar, Yaratıklar ve Damızlıklar!

100’den fazla yaratık, bilinçsiz bir şekilde öldürmek için bir vahşi yaratığı zayıflatmayı ve daha sonra uygun gıda ile tekrar sağlığa kavuşturmayı içeren zorlu bir yakalama – & – afinite süreci kullanarak evcilleştirilebilir. Bir kez evcilleştirildikten sonra, evcilleştirmelerinize ne kadar iyi eğitildiğinize ve eğitildiğinize bağlı olarak takip edebileceğiniz, talimatlarınıza komutlar verebilirsiniz.

Yiyecekleri düzene koyup tüketmeye devam edebilen isimler, Zırh gibi Envanter ve Ekipmanı da taşıyabilir, güçlerine bağlı olarak yerleşiminize geri dönebilir ve daha büyük evcil hayvanlar basılabilir ve doğrudan kontrol edilebilir! Karla kaplı dağların üzerinden bir Pterodactyl uçurun, düşman duvarları üzerinde müttefikler kaldırın, bir grup Raptor ile ormana doğru ilerleyin, devasa bir brontosaurus boyunca düşman üssünden tromp yapın ya da azgın bir T-Rex’in arkasındaki avı kovalayın!

Egemenlik ve hayatta kalma mücadelesi veren birçok tür arasında sadece bir yaratık olan, kendi avcı ve avcı hiyerarşileriyle dinamik bir ekosistem yaşam döngüsüne katılın. Ayrıca, rekombinant genetik mirasa dayanan bir özellik sistemi kullanarak ardışık jenerasyonları seçici olarak türetmek için, karşıt cinsiyetle eşleştirilebilir. Bu süreç, yumurta bazlı inkübasyon ve memeli gebelik yaşam döngüsünü içerir! Ya da daha basitçe, bebekleri yetiştir!

 

 

Tür: Açık Dünya – Hayatta Kalma – Aksiyon – Macera
Platform: PC
Boyut: 13 GB – REPACK İLE
Crack: CODEX
Tarih: Eylül 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

ARK Survival Evolved REPACK TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

ARK Survival Evolved REPACK Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit sürümleri)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya daha iyi
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GTX 670 2GB / AMD Radeon HD 7870 2GB veya daha iyisi
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 


full tek link indirme bağlantısı
 

ARK Survival Evolved TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.