Arma 3 Tanks

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Arma 3 Tanks Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Arma 3 Tanks Full Torrent İndir CODEX

Arma 3 Tanks Full Torrent İndir CODEX

 

 

Yüksek kabiliyeti hissedin ve savaş bölgesini, Arma 3 Tankları DLC’sindeki bozulmamış ağır vasıtalarla kontrol edin.

T-140 Angara – T-140 Angara Rus planlı bir Ana Muharebe Tankıdır (MBT) ve CSAT Faction tarafından kullanılır. Bu cihaz en büyük pulverizasyon için tasarlanmıştır ve gruba en iyi güvenceyi verir. Angara’nın temel silahı olan 125 mm’lik yeni silah, üç farklı çeşit cephane fırlatabilir ve sayısız Batılı tankerden daha çekicidir. İsteğe bağlı silahlar 7.62 mm kule otomatik tüfek ve 12.7 mm ezici bir saldırı tüfeği. Sıradan T-140’a benzemeyen Angara, T-140K “Yönetici” varyasyonuna sahiptir. Bu varyasyon, ezici bir saldırı tüfeği yerine 30 mm’lik programlanmış bir top içerir ve farklı birimlere Veri Bağlantısı aracılığıyla objektif bilgi vermek için sensörlerle donatılır.

AWC Nyx – Nyx Armored Arms Carrier (AWC) bir Alman yapı elemanıdır, ancak AAF birimi tarafından yetkilendirilmiş ve değiştirilmiştir. Littler boyutu genellikle daha hızlı ve daha taşınabilir. Gerçekten de, bu eleman CH-49 Mohawk helikopterinin tutucu tarafından taşınmasına izin verir. Nyx’in dört varyasyonu var: Anti-Tank, Hava Savunması, Keşif ve Auto Ball varyasyonu. Bu varyasyonların her biri 7.62 mermiye dayanacak şekilde donatılmış savunma tabakası ile giyilir, ancak her araç varyasyonu muharebe bölgesi üzerindeki belirli konuları ele almak için çeşitli silah ve teçhizatı taşır. Bu DLC’deki diğer yeni aparatlarda olduğu gibi, Nyx ayrıca dış görünüşün bir çeşitliliğine de sahiptir.

Rhino MGS – Rhino, tanklara karşı savaşmayı amaçlayan tekerlekli bir Zırhlı Savaş Aracıdır (AFV). Sonuç olarak, buna ‘Tank Muhribi’ denir. Rhino MGS, geniş bir standart çekime ve hatta başka bir MARUK ATGM’ye takılabilen 120 mm’lik bir tabancaya sahiptir. İsteğe bağlı silah, .338 magnum kule saldırı tüfeğidir. Rhino’nun da bir UP varyasyonu vardır. Bu varyasyon, ekstra 12.7 mm uzaktan önemli bir otomatik tüfek kulesi ile kalem kaplama ve ERA koruyucu tabaka olarak geliştirilmiş güvence sunuyor. Bu öne çıkan noktalar, kentsel bölgelerde Askeri Operasyonlar için (MOUT) daha makul olmak için UP’yi güçlendirir, ancak seyahat alternatifleri genişletilmiş ağırlıklar nedeniyle tamamen kısıtlanır. Rhino’nun iki farklı tarzlarda ki varyasyonu Veri Bağlantısına istenildiği üzere doğrudan bağlanabileceğinden, karşı saflardaki askerler tarafından yakalanan veya yine onlar tarafından boyanan hedeflere civatalanabilirler.

“Altis’ye Ağıt” Mini Operasyon – Üç tek oyunculu durum sırasında, AAF tank yöneticisinin bir bölümünü kabul ediyorsunuz ve Arma’nın ilk “Doğu Rüzgarı” görevinde NATO düşmanının farklı bir bakış açısı ile karşılaşıyorsunuz. 3. Burada, yeni AWC Nyx’in çağrısını alıyorsunuz ve bundan sonra, oyun tarzınıza ve uygulamanıza bağlı olarak, çeşitli akla gelebilecek kapanmalarla kapanan yeni T-140 Angara Ana Muharebe Tankını kullanma şansına sahipsiniz.

Tank Mafya Promosyonu – Bu tek oyunculu Promosyon durumunda, yeni Rhino MGS UP’de bir NATO numarası olarak oynuyorsunuz. Bu Tank Muhribi, bir Ana Muharebe Tankına benzer ateş enerjisine sahiptir, ancak takviye sigortası kadar büyük ölçüde savunmasızdır. Bu, hedeflerinizi bitirmek için Rhino’nun hızından ve hareketliliğinden faydalanmak zorunda olmanızın gerekçesidir.

Tür: Simülasyon, Aksiyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 28.4 GB
Crack: CODEX
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Arma 3 Tanks TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Arma 3 Tanks Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 9800 GT
  • DirectX:  10
  • Boş Alan: 20 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.