Armor Clash 3 Winter Assault

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Armor Clash 3 Winter Assault

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

oyun-konusu

 

 

Armor Clash 3, temel bina ve donanmalara sahip eski bir modern savaş RTS oyunudur. Eşsiz birimlere, binalara ve teknoloji sistemlerine sahip 3 grup vardır. Hem çatışma hem de meydan okuma modları vardır. Savaş, gerçekçi grafikler ve fiziksel efektlerle hızlı tempolu ve performans da optimize edildi.

Temel Özellikler: Temel Yapı, Kara ve Deniz Savaşı, Çatışma Modu, Meydan Okuma Modu.

İhtilaf 1: GAIA

Gelişmiş ses teknolojisi birimleri ile yakın gelecek bir grup. GAIA, pasif ve aktif olan yeni yeteneklerin kilidini açmak için savaş alanından deneyimler alır. Aktif yetenek, bölgedeki dost birimler için HP’yi kurtarabilecek büyük onarım veya çoğu kara amor birimini doğrudan doğrudan öldürebilen Quake Missile gibi oyun değiştiricidir.
GAIA aynı zamanda diğer iki fraksiyondan daha çok birimlerden daha fazla yararlanmaktadır. Bir birim verte kadar büyüdüğünde, maliyetinin% 100’ünü iade edecektir ve kara araçları için gelen füzeleri engellemek için bir lazer koruma sistemi ekleyecektir.

İhtilaf 2: Çelik Birliği

Dengeli hava ve kara kuvvetleri ile geleneksel bir askeri grup. Teknoloji sistemi çok özeldir ve kaynak noktalarının savunulması üzerinde daha fazla etkiye sahiptir.
Çelik İttifakı savaştan seviyeye kadar deneyim kazanmaz, ancak ne kadar kaynak puanı ele geçirdiğinden güçlenir. Oyuncu 1 puan ele geçirdiğinde 6 güçlü pasif tutkunu var, ilk 2 tutkunu aktive etti, Hummv ve APC’ye% + 20 saldırı menzili gibi. 2 puan ele geçirildiğinde, ana muharebe tankının taretine bir silah eklemek gibi, 2 tampon daha aktive edildi. Son olarak, oyuncu tüm kaynak noktalarını ele geçirdiğinde, 6 tutkunun hepsi kullanılabilir ve şimdi durdurulamaz.

Ayrıca bir intersting binası, topçu sahası var. Her biri bir kaynak noktasını izleyen 3 howtizer vardır. Kaynak noktası oyuncu tarafından yakalandığında, buna göre howtizer otomatik olarak yakındaki düşmanlara ateş edecektir.

İhtilaf 3: Lejyon

Lejyon, meclis grubu ve Lejyon birliği olmak üzere 2 özdeş birim grubu içeren bir gruptur.
Oyunun erken safhalarında, kuvvetleri hızlı hızlı, vur ve koş meclislerden yapılır. Teknoloji sistemi “Legion Tech Time” adı verilen bir geri sayım zamanlayıcısı içerir. Bir düşmanın yok edilmesi 5 saniyeyi düşürecek ve seviye atlamak 30 saniyeyi azaltacaktır. Lejyon Teknoloji Zamanı geldiğinde, güçlü Lejyon Birliğini ikiz top tankı gibi yapmak için Lejyon Fabrikası’nın kilidini açacaktır.
Yani Lejyon hizipinin oynanışta 2 farklı aşaması var. Erken aşamada paralı askerleri vurmak ve koşmak, deneyim kazanmak ve Legion Zamanını mümkün olduğunca azaltmak için kullanın ve geç aşamada, Legion birimlerinin demir gelgitleri düşmanı yok edecek.

 

 

 

  • Tür: Aksiyon – Simülasyon – Strateji – Savaş

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 7.1 GB

 

  • Crack: CODEX

 

  • Çıkış Tarihi: 2 Ağustos 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Armor Clash 3 Winter Assault Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64 bit Windows XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İşlemci: 2.5 GHz CPU
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: DX11 Compatitable Graphic card, NVIDIA GForce 460

 

 

 

 

gorseller

 

 

full tek link indirme bağlantısı

 

Armor Clash 3 Winter Assault CODEX TORRENT İNDİRALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

⚠️ REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN. ⚠️


3
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
unopened Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Sepukku
Üye
Sepukku

inanılmaz mükemmel 😀

Spider Fuji
Üye
Spider Fuji

klavyene sağlık kardeşim 😀 😀

unopened
Üye
unopened

çok teşekkürler adminim