Arrested Development

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Arrested Development 1-5. Sezon

Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Arrested Development Sezon 1080p Torrent

Arrested Development Sezon 1080p Torrent

 

film-konusu

 

Arrested Development, 2 Kasım 2003’ten 10 Şubat 2006’ya kadar üç sezon boyunca Fox’a orijinal olarak katılan Mitchell Hurwitz’in oluşturduğu bir Amerikan televizyon sitcom’udur. Gösteri, eskiden varlıklı ve alışılmamış işlevsiz bir aile olan hayali Bluth ailesini izler. Bu, el ile kamera çalışmaları ve sesli anlatımın yanı sıra, zaman zaman arşivlenen fotoğrafların ve geçmişe ait görüntülerin kullanılmasını içeren seri hale getirilmiş bir biçimde sunulmuştur. Şov ayrıca, her mevsim boyunca çok sayıda koşma ve nişan almayı ve diziyi bir bütün olarak koruyor. Ron Howard, hem yönetici yapımcı hem de dizisi “bilinmeyen her şeyi anlatan anlatıcı” olarak hizmet ediyor. Kaliforniya’daki Newport Beach’te bulunan Arrested Development, öncelikle Culver City ve Marina del Rey’da çekildi.

2003’teki ilk çıkışından sonra, seri, yaygın eleştirel beğeni topladı, altı Primetime Emmy Ödülü ve bir Altın Küre Ödülü aldı ve çeşitli hayran kitlesel web siteleri de dahil olmak üzere bir tarikat çekti. 2007’de Time, “All-TIME 100 TV Şovları” arasında şovu listeledi; 2008’de Entertainment Weekly’nin “New TV Classics” listesinde 16. sırada yer aldı. 2011 yılında IGN, “Tüm zamanların en komik şovu” olan Arrested Development adını aldı. Onun mizahı, 30 Rock ve Community gibi daha sonra gelen tek kamera komedi dizileri üzerinde kilit bir etken olarak gösterildi.

 

DIZI TRAILER

Arrested Development TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 7.0 GB – Her Sezon
  • Süre: 1-5. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Komedi
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2003 –
  • IMDb: 8.9

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Arrested Development 1080p 1-5. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.