Ash of Gods Redemption

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Ash of Gods Redemption

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Ash of Gods Redemption TORRENT OYUN İNDİR - CODEX

Ash of Gods Redemption TORRENT OYUN İNDİR – CODEX

Ash of Gods Redemption, stratejik savaşa, CCG bileşenlerine ve birincil karakterler de dahil olmak üzere kimsenin ölümden korunmadığı her zaman ilerleyen bir hikayeye katılan sıra tabanlı bir RPG’dir.

OYNANIŞ

Ash of Gods Redemption, önemsiz efsaneler olduğu düşünüldüğünde, yüzlerce yıllık bir tehlikenin ışığında yükselen üç ayrı kahramanın hikayesidir. Skipper Thorn Brenin, gardiyan Lo Pheng, kaydedici Hopper Rouley ve diğer pek çok kişi, toplayıcıların geri döndüğünü ve dolandırıcı ilahi varlıkları karıştırabilecekleri hedefiyle kandaki dünyayı boğmayı planladıklarını henüz fark etmiyorlar.

Tanrılar hikayesinin ateşli kalıntıları her zaman oyuncuların kararları nedeniyle gelişiyor, şimdi ve sonra ölümle sonuçlanmasına rağmen. Olması gerektiği gibi, bir karakterin geçişi oyun değildir. Daha ziyade, hikaye, bu karakterin ölümü ve geçmişteki kararların gelecekteki olayları etkilemeye devam etmesi ile birlikte ilerlemeye devam ediyor.

Ash of Gods Redemption, hem sıralı sıra tabanlı metodoloji hem de CCG oyununun bir karışımıdır. Tekil stratejiler, karakterlerin yeteneklerine ve sınıflarına dayanacak olsa da, yetenekli kapasiteleri serbest bırakma yeteneğine sahip olan kartları açacak ve toplayacak, bazı durumlarda tüm kavganın gidişatını değiştirecek.

Tür: Aksiyon, Macera, RPG
Platform: PC
Boyut: 2.78 GB
Crack: CODEX
Tarih: MART 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Ash of Gods Redemption TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Ash of Gods Redemption Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 1 GB
  • Ekran Kartı: ENTEGRE
  • DirectX:  9
  • Boş Alan: 5 GB

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.