Ashen

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:




Ashen

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Ashen CODEX Torrent

Ashen CODEX Torrent

 

oyun-konusu

 

Ashen açık bir dünya RPG oyunu.

Pasif Co-Op Multiplayer
Ashen ile macera yaparken, ara sıra Journey’in pasif çok oyunculuğuna benzeyen büyük bir açık dünyadaki diğer oyuncularla karşılaşacaksınız. Onlarla nasıl başa çıkacağınıza karar vermek size bağlıdır – kötülüğe karşı savaşın, onları partinize davet edin veya basitçe görmezden gelin.

Bir Twist ile Ruhlar
Ashen, dayanıklı, tatmin edici derecede geniş bir dünyaya oyuncuları tanıtan, dayanıklılık temelli savaşın “ruhlar” türüne sadıktır. Ama buradaki twist – iki oyun deneyimleri birbirine benzemez. Bataklıkları araştırıyor, bir fiyortu araştırıyor veya herhangi bir zamanda bulunduğunuz eski bir sarayı yağmalamak, maceranızın seyrini önemli ölçüde değiştirecektir. Acımasız bir açık dünyadır; Sadece içinde yaşıyorsun.

Yaratıklar + Savaş
Ashen, düşman düşmanlardan yerli yaratıklara tehlikeli karşılaşmalarla ilgili bir sıkıntısı yok. Çevreyi ve sakinlerini incelemek için ödüllendirilecek, pantolonunuzun koltuğunda uçmak yerine serüveninizi planlayacaksınız. Dünyadaki flora ve fauna sadece fantastik değil; genellikle ölümcül olurlar. Her çatışma, ne kadar önemsiz olursa olsun, potansiyel olarak korkunç sonuçlar doğurur.

İşçiliği anahtardır
Hayatta kalanları keşfettikçe, onları şehrinize davet etme seçeneğine sahip olacaksınız. Ancak bunlar sadece maceracı değiller – potansiyel işbirlikçiler, demirci ustasından hayvancılıktan uzmanlığa kadar çok sayıda işçilik becerisi getiriyorlar.

Öykü + Puanı
Ünlü fantezi yazarı Mark Lawrence (The Broken Empire üçlemesi) ve tanınmış grup Foreign Fields, A44’teki geliştirme ekibiyle, tutarlı ve benzersiz bir anlatı ve ses üretme konusunda yakın işbirliği yaptı.

 

Tür: Aksiyon – Macera – RPG
Platform: PC
Boyut: 7.6 GB
Crack:  CODEX
Tarih: ARALIK 2018
Dil: İNGİLİZCE
TRAILER

Ashen TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Ashen Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Window 10 64 bit
İşlemci: Intel i5-4690K (3,5 GHz) veya daha iyisi
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: 1 GB VRAM
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

full tek link indirme bağlantısı
 

Ashen CODEX TORRENT İNDİR







REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.