Assassins Creed III Remastered

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Assassins Creed III Remastered

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

 

 

Assassin Creed III, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve PlayStation 3, Xbox 360, Wii U ve Microsoft Windows için Ubisoft tarafından yayınlanan 2012 maceralı bir video oyunudur. Assassin’s Creed serisinin beşinci ana taksitiydi ve 2011’deki Assassin’s Creed: Revelations’ın doğrudan bir devamı. Oyun, 30 Ekim 2012’de Kuzey Amerika’dan başlayarak, Kasım 2012’de bir Wii U ve Microsoft Windows sürümü ile başlayan PlayStation 3 ve Xbox 360 için dünya çapında yayınlandı.

Arsa, gerçek dünya olaylarının kurgusal bir geçmişinde yer almakta ve özgür iradeyle barış için savaşan Assassinler ile kontrol yoluyla barışı arzu eden Tapınakçılar arasındaki asırlık mücadeleyi izlemektedir. Çerçeveleme hikayesi 21. yüzyılda düzenlenmiştir ve Animus olarak bilinen bir makinenin yardımıyla atalarının anılarını 2012 kıyametini engellemenin yolunu bulmak için canlandıran seri kahramanı Desmond Miles’ı içermektedir. Hikaye, 18. yüzyılda, 1754’ten 1783’e kadar Amerikan Devrimi öncesi, sırasında ve sonrasında ortaya çıkmış ve Desmond’ın yarı İngiliz, yarı Mohawk atası Ratonhnhaké’yi takip etmektedir: Ton, Tapınakçıların girişimleriyle savaşırken Connor olarak da bilinir. kolonilerde kontrol sahibi olmak.

Assassin Creed III açık bir dünyada kurulmuş ve üçüncü şahıs bakış açısıyla Desmond ve Connor’un mücadele ve gizli yeteneklerini hedefleri ortadan kaldırmak ve çevreyi keşfetmek için kullanmaya odaklanarak sunuluyor. Connor, ana görevden uzaktaki yan görevleri tamamlamak için 18. yüzyıl Boston, New York ve Amerikan sınırını özgürce keşfedebilir. Oyun aynı zamanda oyuncuların suikast ve kaçak avcıları içeren solo ve takım hedeflerini tamamlamak için çevrimiçi olarak rekabet etmelerini sağlayan çok oyunculu bir bileşene sahiptir. Ubisoft, oyun için Anvil Next adlı yeni bir oyun motoru geliştirdi.

Oyun, oyun, anlatı, çeşitli karakterler, görseller ve büyük, iddialı ölçeği için övgüde bulunan eleştirmenlerden olumlu eleştiriler alırken, eleştiriler eşitsizce geliştirilen oyun mekaniğine ve oyun içindeki aksaklıklara yöneldi. Dünya çapında 12 milyondan fazla kopya satan ticari bir başarıydı. Devam filmi Assassin Creed IV: Black Flag, Ekim 2013’te serbest bırakıldı ve Ratonhnhaké’yi takip etti: tonun büyükbabası – Edward Kenway – bir korsan ve Assassin, Korsanlığın Altın Çağı sırasında Karayipler’de faaliyet gösteren.

 

 

  • Tür: Aksiyon – Macera

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 43.6 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: NİSAN 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

 

 

 

 

İşletim Sistemi: Win 7 64
İşlemci: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6350
Grafikler: AMD Radeon R9 270X veya NVIDIA GeForce GTX 660
Sistem Belleği: 8 GB RAM
Depolama: 30 GB Sabit sürücü alanı
DirectX: 11 Uyumlu Grafik Kartı

 

 

 

 

 

Assassins Creed III Remastered CODEX TORRENT İNDİR

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


3
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
dedingen Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Whip Chu
Üye
Whip Chu

Anlık indiren sayısı 252 🙂

Taz Ringer
Üye
Taz Ringer

iyi ki varsın methbox

dedingen
Üye
dedingen

en iyi torrent oyun indirme sitesi