Assassin’s Creed Odyssey Geliyor

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Assassin’ın Creed Odyssey Büyük Bir Gelişme Kaydetti

Ubisoft, Assassin’s Creed Odyssey‘de gelişimi tamamladı. Oyunun resmi hesabından bir tweet, oyunun artık “tamamlanmış” olduğunu doğruladı.

Ubisoft’un tweet’lerinden bir çizgiyi okurken, “Oyunun oynanmasını istediğimiz kadar oynayacağınızı ve hangi yolları seçeceğinizi bekleyemeyeceğinizi umuyoruz.”

 


Ayrı bir yol seçmeyle ilgili hat, Odyssey’in yeni pozisyonuna, dallanma diyalog seçeneklerine sahip olan bir RPG’den daha fazlası olarak bir referanstır.

Odyssey’in temel oyunundaki gelişim tamamlanmış olsa da, Ubisoft muhtemelen oyunun çok sayıdaki post-release teklifleri üzerinde çalışıyor. Daha fazla hikaye içeriği ve hatta Assassin’s Creed III’ün bir remartı da dahil olmak üzere, 2018 ve sonrasında oyun için çok sayıda ücretsiz ve ücretli ekstra içerik olacak.

Yeni Assassin’s Creed oyunu 2019’da çıkmayacak, bu yüzden Odyssey ve onun eklenti içeriği gelecek sene hayranların alacağı her şey olacak.

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
earth Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
earth
Üye
earth

👎🏻👎🏻👎🏻