Assassins Creed Syndicate – CODEX

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Assassins Creed Syndicate

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Assassins Creed Syndicate Torrent İndir

Assassins Creed Syndicate Torrent İndir

 

oyun-konusu

Londra, 1868. Sanayi Devrimi’nin kalbinde, yeraltı örgütünüzü yönetin ve ilerleme adına daha az ayrıcalıklı olanları sömürmek için nüfuzunuzu arttırın:

Şampiyon adalet
Genç ve pervasız bir Suikastçi olan Jacob Frye olarak, ilerleyişin ilerleyişiyle ezilenlere yardım etmek için yeteneklerinizi kullanın. Fabrikalarda köle işçiliği olarak kullanılan sömürülen çocukları serbest bırakmaktan, düşman gemilerinden kıymetli kıymetler çalmaktan, adaletin Londra sokaklarına geri dönmesi için hiçbir şeyden vazgeçmeyeceksiniz.

Londra’nın yeraltı dünyasına giriş
Londra’yı halk için geri almak için bir orduya ihtiyacınız olacak. Bir çete lideri olarak, kalenizi Templars’ın bekçisinden geri almak için kalenizi güçlendirin ve rakip çete üyelerini amacınıza göre toplayın.

Yeni bir dinamik mücadele sistemi
Assassin Creed Syndicate‘te, eylem hızlı ve acımasızdır. Bir savaş ustası olarak, düşmanlarınızı vurmak için güçlü çoklu öldürmeleri ve karşı saldırıları birleştirin.

Tamamen yeni bir cephanelik
Düşmanlarla savaşmak için kendi yolunu seç. Hayalet Başlatıcı teknolojisinden faydalanın ve gizli Blade’inizle her zamanki gibi gizli olun. Ya da düşmanlarına düşeni almak için kukri bıçağı ve muştaları seç.

Yeni bir ulaşım yaşı
Londra’da, sistemik araçlar sürekli değişen bir ortam sunuyor. Hedefinizi kovalamak için arabaları sürün, yüksek hızlı trenlerin üzerinde destansı savaşlarda bulunmak için parkour becerilerinizi kullanın veya Thames Nehri’nin tekneleri arasında kendi yolunuzu kullanın.

Geniş bir dünya
Kenti Sanayi Devrimi’nin zirvesinde gezdirin ve ikonik tarihi figürlerle tanışın. Westminster’den Whitechapel’e, Darwin, Dickens, Kraliçe Victoria… ve daha pek çok şeyle karşılaşacaksınız.

 

Tür: Macera – Aksiyon – Açık Dünya
Platform: PC
Boyut: 35.8 GB
Crack: CODEX
Tarih: Kasım 2015
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Assassins Creed Syndicate TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Assassins Creed Syndicate Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 veya Windows 10 (64bit sürümleri)
  • İşlemci: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270 (Shader Model 5.0 ile 2GB VRAM)

 

 

gorseller

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Assassins Creed Syndicate CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.