Avengers: Infinity War 1080P 720P Torrent İndir TÜRKÇE

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Avengers: Infinity War 720p Torrent İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

GÜNCELLEME 07.08.2018 1080P SEÇENEĞİ EKLENMİŞTİR.

TÜRKÇE DUBLAJ SEÇENEĞİ EKLENMİŞTİR.

Avengers Infinity War HD TR ALT YAZILI TORRENT İNDİR

Avengers Infinity War HD TR ALT YAZILI TORRENT İNDİR

 

Avengers: Infinity War, Marvel Studios tarafından yaratılan ve Walt Disney Studios Motion Pictures tarafından aktarılan Marvel Comics süper insan grubu Avengers’ın bakış açısına göre 2018 Amerikan kahraman filmidir. 2012’nin Avengers ve 2015’in Avengers’ı: Ultron Çağı ve Marvel Sinematik Evreninde (MCU) on dokuzuncu filmin devamı niteliğindedir. Film, Christopher Markus ve Stephen McFeely tarafından bestelenen Anthony ve Joe Russo tarafından koordine ediliyor ve Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch, Don Cheadle, Tom Holland, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Danai Gurira, Letitia Wright, Dave Bautista, Zoe Saldana, Josh Brolin ve Chris Pratt. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşında, Galaksinin İntikamcıları ve Muhafızları, Thanos’un Sonsuzluk Taşlarını toplamasını engellemeye çalışır.

Film Ekim 2014’te Avengers: Infinity War – Bölüm 1 olarak bildirildi. Russo kardeşleri Nisan 2015’te koordine etmek için ileriye gitti ve Mayıs ayı boyunca, Markus ve McFeely, filmin içeriğini oluşturmak için işaretlendi, bu da Jim Starlin’in motivasyonunu çekti. 1991 “Infinity Gauntlet” çizgi roman ve Jonathan Hickman’ın 2013 “Interminability” çizgi roman. 2016 yılında Marvel, ünvanını Yenilmezler: Infinity War olarak kısaltmıştır. Ocak 2017’de Gürcistan’ın Fayette ilçesindeki Pinewood Atlanta Stüdyoları’nda başlayan bantlama, Temmuz 2017’ye kadar devam etti. Ek kayıt, İskoçya, İngiltere, Downtown Atlanta bölgesi ve New York’ta meydana geldi. Yaklaşık 320 milyon dolarlık bir harcama planıyla, herhangi bir noktada en pahalı filmlerin arasında dikkat çekicidir.

Avengers: Infinity War, ilk çıkışını 23 Nisan 2018’de Los Angeles’ta gerçekleştirdi ve 27 Nisan 2018’de IMAX ve 3D’de ABD’de deşarj edildi. Film, çalışma zamanının geribildirimde bulunmasına rağmen, fantezilerden, görsel etkilerden, hikâyenin coşkulu ağırlığından ve etkinlik sahnelerinden övgüler alan feragatçilerden olumlu anketler aldı. Dünya çapında 640 milyon doların üzerinde para kazandırarak, 2018’in ikinci en önemli kazanç filmini yaptı. Haftanın açılışında, ABD ve Kanada’da 251 milyon dolar kazandı. Her ikisi için de, öfkenin öfkesi (542 milyon dolar) ve Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor (248 milyon dolar). Film, 3 Mayıs 2019’da vizyondan kalkacak şekilde ayarlanmıştır.

 

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Avengers: Infinity War Full HD 720p TRAILER

  • Dosya Boyutu: 3.5 GB
  • Süre: 2 Saat 40 Dakika
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI – TÜRKÇE DUBLAJ
  • Konu: Bilim-Kurgu, Fantastik, Aksiyon
  • Kalite: 720p – 1080P

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.