AYI PADDINGTON 2 TÜRKÇE 1080p

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
AYI PADDINGTON 2

1080p Torrent İndir

TÜRKÇE DUBLAJ

 

Ayı Paddington 2, Paul King tarafından koordine edilen ve Kral ve Simon Farnaby tarafından bestelenen 2017 yapımı bir animasyon filmi. Michael Bond tarafından yapılan Ayı  Paddington karakterinin hikayeleri ışığında, 2014 yapımı Paddington filminin devamı niteliğindedir ve Heyday Films ve StudioCanal tarafından yaratılmıştır. Film gümüş ekranlar ve IMAX ile lanse edildi.

Filmde Ben Whishaw, Paddington’un sesi, Hugh Bonneville, Sally Hawkins, Brendan Gleeson, Julie Walters, Jim Broadbent, Peter Capaldi ve Hugh Grant’in canlı etkinlik bölümlerinde seslendirdi.

Temel fotoğrafçılık Ekim 2016’da başladı ve Haziran 2017’de bitti. Film, 10 Kasım 2017’de Birleşik Krallık’ta lanse edildi ve dünya çapında 226 milyon dolar kazandı. Film, Rotten Domates üzerinde% 100 onaylama derecesine sahiptir ve şu anda sitenin en iyi değerlendirilen filmidir. En İyi İngiliz Filmi, Farnaby için En İyi Uyarlanmış Senaryo ve Destekleyici Bir Rolde En İyi Erkek Oyuncu ve Grant için de dahil olmak üzere 71’inci İngiltere Akademisi Film Ödülleri’nde filmden üç isim vardı.

 

  • Dosya Boyutu: 1.8 GB
  • Süre: 1 Saat 43 Dakika
  • Dil: TÜRKÇE DUBLAJ
  • Konu: Aile – Animasyon
  • Kalite: 1080p


 

 

 

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
aHMET Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
aHMET
Üye
aHMET

admin link yeniler misin