Basingstoke Torrent İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Basingstoke

Full Torrent Oyun İndir

[ GOG ]

 

Basingstoke Torrent İndir

Basingstoke Torrent İndir

Basingstoke, stealth ve arcade aktivitesini harmanlayan farklı bir oyun. Tüm dünyayı yok eden Basingstoke, Birleşik Krallık’ta, ölümsüz ve vahşi yabancı yaratıkların dolaştığı korkunç bir evrenin yıkıcı kalıntılarını araştırın!

Arama ve El Sanatları

Araştırdığın zaman şimşek ve sanat. Bir üst çentik fırtınası frankfurter bir meşguliyet olarak hareket, ya da çizmek için bir kebap toksin. Bir cırcırböceği bir kriket sopasıyla vurun veya bir kesici aletle kesin. Onları bir ateşle atın, el yapımı bir blowpipe bırakın ya da bir DIY flamethrower ile karaya bırakın. Yağmalamak veya sanat yapmak için yüzlerce kullanılabilir şey var!

İkinci şans yok

Gizlice gizli kalmak, saldırıya geçmek için silah kullanmak ya da şüpheye düştüğünde kaçmak! Olabildiğince dikkatli olun – bir chomp ve canavarlar için harika bir nibble sona erdirmek için ayrılmış olacaksınız! Savagery senin son çaren. Sneaking, skullduggery ve snare stratejileriniz.

 

 

Tür: Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut: 388 MB
Crack: GOG
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Basingstoke TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Basingstoke Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: GeForce 550
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 1 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.