Başlangıç – Inception

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Başlangıç – Inception 2010 TORRENT İNDİR

1080p BLURAY İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Başlangıç - Inception 2010 TORRENT İNDİR BLURAY 1080P

Başlangıç – Inception 2010 TORRENT İNDİR BLURAY 1080P

 

film-konusu

 

Başlangıç – Inception, Christopher Nolan tarafından ortaklaşa yazılan ve yönetilen ve Emma Thomas tarafından ortaklaşa hazırlanan bir 2010 bilim kurgu aksiyon filmi. Film, bilinçaltına sızarak bilgi toplayan profesyonel bir hırsız olarak Leonardo DiCaprio’yu canlandırıyor ve suç geçmişinin bir başka kişinin fikrini bir hedefin bilinçaltına implantasyonu için ödeme olarak silme şansı sunuyor. Oyuncular ayrıca Ken Watanabe, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Ellen Page, Tom Hardy, Dileep Rao, Cillian Murphy, Tom Berenger ve Michael Caine’den oluşmaktadır.

Insomnia’nın 2002’de tamamlanmasından sonra, Nolan, Warner Bros.’a, rüya rüyalarına dayanan “rüya hırsızları” nı öngören bir korku filmi hakkında 80 sayfalık bir yazılı bir sunum yaptı. Bu büyüklük ve karmaşıklığın üretilmesinden önce daha fazla deneyime ihtiyaç duyduğuna karar veren Nolan, bu projeyi emekliye ayırdı ve 2008’de Batman’ın Başlangıcı, 2006’sı The Prestige ve The Dark Knight’da 2008’de çalıştı. Tedavi 6 ay içinde revize edildi ve Warner tarafından satın alındı. Şubat 2009’da başlamıştır. Başlangıç ​​19 Haziran’da Tokyo’da başlayıp 22 Kasım’da Kanada’da sona ermiştir. Ülkenin resmi bütçesi Warner Bros ve Legendary arasında bölünmüş 160 milyon dolardı. Nolan’ın The Dark Knight ile olan saygınlığı ve başarısı, filmin 100 milyon dolarlık reklam harcamalarını güvence altına almasına yardımcı oldu.

Başlangıç – Inception prömiyeri 8 Temmuz 2010’da Londra’da yapıldı; 16 Temmuz 2010 tarihinden itibaren hem geleneksel hem de IMAX sinemalarında piyasaya sürüldü. Başlangıç, dünya çapında 828 milyon doların üzerinde bir rakam kaydetti ve 2010’un dördüncü en yüksek gişe hasılatı haline geldi. Ev video pazarında da güçlü sonuçlar elde edildi. ışın satışları. Başlangıç, senaryoyu, görsel efektleri, skoru ve topluluk kadrosunu öven eleştirmenlerden alkış almaya başladı. En İyi Görüntü Yönetmenliği, En İyi Ses Düzenleme, En İyi Ses Karıştırma ve En İyi Görsel Efektler dalında dört Akademi Ödülü kazandı ve dört tane daha aday gösterildi: En İyi Resim, En İyi Orijinal Senaryo, En İyi Sanat Yönetmeni ve En İyi Orijinal Puan.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Başlangıç – Inception 2010 Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 3.33 GB
  • Süre: 2 Saat 28 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Macera – Aksiyon – Bilim Kurgu
  • Kalite: 1080p – BLURAY
  • IMDb: 8.8

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Başlangıç – Inception 2010 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.