Batman: Animasyon Serisi

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Batman: Animasyon Serisi 1-4. Sezon Tüm Bölümler

Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Batman Animasyon Serisi Torrent

Batman Animasyon Serisi Torrent

 

 

film-konusu

 

Batman: Animasyon Serisi, DC Comics süper kahramanı Batman’e dayanan Amerikan animasyonlu bir televizyon dizisidir. Bruce Timm ve Eric Radomski tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Animation tarafından üretilen, ilk olarak 5 Eylül 1992’den Fox Kids’e 15 Eylül 1995’te toplam 85 bölümle çıktı. Son on beş bölüm için, dizi, daha önceki bölümlerin tekrarları için kullanılan Batman ve Robin’in Maceraları başlıklı ekrana verildi. Dizi sonunda iki devamı, Yeni Batman Maceraları ve Batman Beyond ortaya çıktı.

Seri, karmaşık temaları, film noir estetiği, koyu tonu, sanatsal sunumu ve başlık karakterinin suçla mücadele kökenlerinin modernleştirilmesi nedeniyle övüldü. IGN.com Batman: Animasyon Serisi’nin çizgi roman dışındaki herhangi bir yere en iyi uyarlaması, tüm zamanların en iyi çizgi romanı ve tüm zamanların en iyi animasyon dizisi (The Simpsons’tan sonra). Sihirbaz dergisi de tüm zamanların en iyi animasyonlu televizyon şovlarının 2. sayısını (Simpsonlardan sonra) sıraladı. TV Rehberi, Tüm Zamanların yedinci Greatest Karikatürünü sıraladı. Yaygın beğeni, dizinin Üstün Animasyon Programı da dahil olmak üzere dört Emmy Ödülü kazanmasına yol açtı.

Dizi aynı zamanda, DC animasyonlu evrenin sürekliliğinde de bir ilkti. Daha fazla animasyon dizisi, çizgi roman ve video oyunlarının çoğunu aynı yaratıcı yetenekle üretti. Puanları başarı ve eleştirel beğeni serisinin iki uzun metrajlı filmi ortaya çıkarmasına neden oldu: Batman: Phantasm’ın Maskesi (1993’te sinemaya bırakıldı) ve Batman & Mr. Freeze: SubZero (1998’de videoya doğrudan yayın).

 

 

DIZI TRAILER

Batman: Animasyon Serisi TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 9.0 GB – Her Sezon
  • Süre: 1-4 Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Animasyon – Aksiyon – Macera
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 1992 – 1995
  • IMDb: 8.9

 

 • gorseller

 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.