Batman v Superman Adaletin Şafağı

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Batman v Superman Adaletin Şafağı TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Batman v Superman 1080p Torrent İndir

Batman v Superman 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Batman v Superman: Adaletin Şafağı, DC Comics karakterleri Batman ve Superman’ı içeren 2016 Amerikan süper kahraman filmi. Zack Snyder tarafından yönetilen film, 2013 yılında Steel’s Man’in ardından DC Genişletilmiş Evren’de (DCEU) ikinci taksit oldu. Chris Terrio ve David S. Goyer tarafından yazılmıştır ve Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons, Holly Hunter ve Gal Gadot’u içeren bir topluluk kadrosuna sahiptir. Batman v Superman: Adaletin Şafağı, Batman ve Superman’ın yanı sıra Wonder Woman’ın ilk canlı aksiyon filmi tasvirini sunan ilk canlı aksiyon filmi. Filmde, suçlu beyni Lex Luthor (Eisenberg), Batman’i (Affleck), Luthor’un yenilmeye takıntılı olduğu Süpermen’le (Cavill) bir önleyici savaşa dönüştürüyor.

Film, Man of Steel’in piyasaya sürülmesinden sonra 2013 San Diego Comic-Con’da duyuruldu. Snyder, filmin Frank Miller’ın The Dark Knight Returns adlı çizgi roman serisinden ilham alacağını belirtti, ancak bunun orijinal bir öncülüğü izleyeceğini açıkladı. Filmde Batman’ın enkarnasyonu, karakterin sinemasal bir yeniden canlandırması olarak hizmet eden The Dark Knight Trilogy’deki karakterin bir önceki resminden farklıdır. Film ayrıca “Süpermenin Ölümü” nden de anlatı unsurlarından ilham alıyor. Ön üretim Ekim 2013’te Doğu Los Angeles Koleji’nde başladı ve ana fotoğrafçılık Detroit’te Mayıs 2014’te başladı. Ayrıca ek filme Illinois ve New Mexico da gerçekleşti, Aralık ayında.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Batman v Superman Adaletin Şafağı Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.8 GB
  • Süre: 2 Saat 31 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Aksiyon – Macera – Fantastik
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 7.0

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Batman v Superman Adaletin Şafağı 1080p Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.