Battlefield V

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Battlefield V

Battlefield 5 Full Torrent Oyun İndir

[ CPY ]

 

 

Battlefield V CPY CRACK TORRENT

Battlefield V CPY CRACK TORRENT

 

 

oyun-konusu

 

Battlefield V, EA DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan ilk kişi shooter video oyunudur. Battlefield V, Battlefield serisindeki onaltıncı oyundur. 20 Kasım 2018’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü. Oyunun Deluxe Edition’ı için ön sipariş verenlere, 15 Kasım 2018’de oyuna erken erişim izni verildi ve oradan da Origin Access Premium aboneleri PC, 9 Kasım 2018’de oyuna erişim aldı. Oyun, II. Dünya Savaşı’na dayanıyor ve Birinci Dünya Savaşı’na dayalı habercisi Battlefield 1’in tematik bir devamı.

Oyunun önceden serbest bırakılması, karmaşık bir şekilde algılanan tarihsel doğruluk eksikliği ve kadın askerlerin katılımı için dizinin taraftarlarından gelen tepkiye neden olan açıklama fragmanıyla karıştırıldı. Serbest bırakıldıktan sonra, Battlefield V genel olarak eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Eşzamanlı olarak, Battlefield 1’in lansmanında yaptığı fiziksel kopyaların yarısından daha azını sattı.

 

Tür:   Aksiyon – Macera – FPS
Platform: PC
Boyut: 50.6 GB
Crack:  CPY
Tarih: Aralık 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Battlefield V TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Battlefield V  Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10
İşlemci : Core i5 6600K
RAM: 8GB RAM
Ekran kartı : NVIDIA GeForce GTX 1050 / GTX 660 2GB
DirectX: DirectX 11.0
Depolama alanı: 50GB

 

gorseller

 

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Battlefield V CPY TORRENT İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.