Battlefleet Gothic Armada 2

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Battlefleet Gothic Armada 2

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

oyun-konusu

 

Battlefleet Gothic: Armada 2, Warhammer 40.000 evreninin destansı uzay savaşlarını gösteren Games Workshop’un ünlü masa üstü oyunundan uyarlanan yeni gerçek zamanlı strateji oyunudur.

İlk oyunun ortaya koyduğu zemini genişleten Battlefleet Gothic: Armada 2, oyunun orjinalinden daha büyük, daha zengin, daha etkileyici ve daha iddialı bir oyun. Başlangıçta orijinal masa oyunundan 12 fraksiyonun tamamını ve dayandığı genişlemeleri içerecek: İmparatorluk Donanması, Uzay Denizcileri, Adeptus Mechanicus, Nekronlar, Kaos, Aeldari Korsanları, Aeldari Craftworld, Drukhari, T’au Tüccarı. ve Koruyucu Filolar, Orklar ve sonunda Tyranids.

Warhammer 40.000 evrenindeki en son dramatik hikaye gelişimi, The Gathering Storm ve 13. Kara Haçlı Seferi, Tyranidler, Nekronlar ve Imperium’a odaklanan yüksek anlatımlı değerleri olan üç geniş ve dinamik kampanyanın tuvalini oluşturuyor. Belisarius Cawl, Gulliman ve benzeri ünlü karakterlerle veya bunlara karşı Terörün Gözü’ndeki sistemleri keşfedin.

Daha büyük savaşlar, rafine oyun, daha iyi ve daha dengeli bir çevrimiçi deneyim için geliştirilmiş çok oyunculu modlar ve özellikler, aynı zamanda yönetim kurulu genelinde iyileştirmeler ve filolar ve gemiler için daha da özelleştirme seçenekleri ile Battlefleet Gothic: Armada 2 nihai Warhammer 40.000 olacağına söz veriyor uzay savaşı deneyimi.

 

  • Tür: Strateji

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 16.5 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: OCAK 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Battlefleet Gothic Armada 2 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Battlefleet Gothic Armada 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i5-3450 (3,1 GHz) / AMD FX-6300 (3,5 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Grafikler: 2 GB, GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
Depolama: 50 GB boş alan

 

gorseller

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Battlefleet Gothic Armada 2 TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.