BeamNG.drive v0.13.0.5

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
BeamNG.drive v0.13.0.5

Full Torrent Oyun İndir

[ v0.13.0.5 ]

 

BeamNG.drive v0.13.0.5

 

oyun-konusu

 

BeamNG.drive, sınırsız potansiyel sonuçlar sunan, pratik ve sürükleyici bir sürüş oyunudur. Hassas vücut malzemesi ve bilim motorumuz, bir aracın her parçasını sürekli olarak uygulayarak pratik ve güçlü bir davranış ortaya koyar.

Sürüş hissi doğru ve içgüdüseldir ve çökmeler makul ve kabadır; Yine de malzeme bilimi, bir konsol veya gamepad ile sürmek için yeterince elverişli iken, aynı zamanda, tavizsiz bir orijinallik sergileyen tam bir ön tekerlek ile iyi niyetlidir.

BeamNG.drive’daki durumlar ve araçlar, enerjik titizlikle el ile oluşturulmaktadır. Dikkatli bir taslak, araştırma ve deneyimden oluşan uzun sürelerle, gerçek sürüşün eğimini ve şiddetini meşru bir şekilde yeniden üretiriz.

Dağıtımcılara veya dışarıdaki ilgi alanlarına karşı herhangi bir taahhüt vermeden dünyanın dört bir yanından küçük bir grubuz. Müşterilerimiz ve modding ağı bizim ilk ihtiyaçlarımız. BeamNG.drive aracını kesin bir sürüş bilgisine dönüştürmemize ve açık ve uzlaşmaz bir hassas vücut aracı test sisteminin ne olabileceğini bulmamıza yardımcı olun.

 

Tür:  Yarış – Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 3.7 GB
Crack:  v0.13.0.5
Tarih: Ağustos 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

BeamNG.drive TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

BeamNG.drive Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1
  • İşlemci: Masaüstü Intel i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik: GTX 550 TI
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı

BeamNG.drive v0.13.0.5 TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.