Bilal: A New Breed of Hero

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Bilal: A New Breed of Hero TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Bilal: A New Breed of Hero 1080p Torrent İndir

Bilal: A New Breed of Hero 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Bilal: A New Breed of Hero, Barajoun Entertainment tarafından hazırlanan ve Khurram H. Alavi ve Ayman Jamal tarafından yönetilen 2015 İngilizce Arapça 3D bilgisayar animasyonlu aksiyon-macera filmi. Jamal’ın bir hikayesiyle senaryo, Alavi, Alex Kronemer, Michael Wolfe ve Yassin Kamel tarafından yazılmıştır. Bu film ile Jamal, Arap Yarımadası’nın tarihinin kahramanlarını tasvir etmeyi amaçladı.

Film, güzel sesiyle tanınan, kölelikten kurtulan ve MS 632’de öne çıkan bir konuma yükselen Bilal İbn Rabah’ın hayatını anlatıyor. Ses döküm özellikleri arasında Adewale Akinnuoye-Agbaje, Ian McShane, Çin Anne McClain, Jacob Latimore, Thomas Ian Nicholas, Fred Tatasciore, Cynthia McWilliams, Jon Curry, Dave B. Mitchell ve Michael Gross bulunuyor.

Bilal, 12 Aralık Uluslararası Dubai Film Festivali’nde 9 Aralık 2015 tarihinde prömiyer yaptı. Film, 8 Eylül 2016’dan itibaren MENA bölgesi boyunca piyasaya sürüldü. Film, Şubat 2018’de uluslararası bir sunum başlattı.

Bilal 2016 Cannes Film Festivali’nde Animasyon Günü’nde “En İyi İlham Veren Film” ödülünü kazandı. BroadCast Pro Orta Doğu Ödülü 2016’da “En İyi Yenilikçi Film” ödülünü kazandı. Bilal, filmin en yüksek ödülü olan 2016 Asya Pasifik Ekran Ödülleri’nde (APSA) En İyi Animasyon Filmi dalında aday gösterildi.

 

FILM TRAILER

Bilal: A New Breed of Hero Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.8 GB
  • Süre: 1 Saat 45 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon – Animasyon – Macera
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2015
  • IMDb: 8.3

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Bilal: A New Breed of Hero 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.