Black Mirror 2. Sezon

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Black Mirror 2. Sezon Torrent İndir

720p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

Black Mirror, Brooker ve Annabel Jones’un program göstericileri olarak hizmet verdiği Charlie Brooker tarafından oluşturulan bir İngiliz bilim kurgu antolojisi televizyon dizisidir. Özellikle yeni teknolojilerin beklenmedik sonuçlarıyla ilgili olarak modern toplumu inceler. Bölümler bağımsızdır, genellikle alternatif bir mevcudiyete veya yakın geleceğe, çoğunlukla karanlık ve koyu bir tonla ayarlanır, ancak bazıları daha deneysel ve daha hafiftir.

Gösteri, sırasıyla Aralık 2011 ve Şubat 2013’te İngiliz televizyon kanalı Channel 4‘te iki seri için hazırlandı. Aralık 2014’te kataloğa eklendikten sonra, Netflix programı Eylül 2015’te satın aldı. Daha sonra, her altı bölümden oluşan üçüncü ve dördüncü seriye ayrılmış 12 bölümden oluşan bir dizi hazırladı; Birincisi 21 Ekim 2016’da, ikincisi ise 29 Aralık 2017’de yayınlandı. 5 Mart 2018’de beşinci sezon açıklandı.

Black Mirror, sansür korkusu olmadan tartışmalı, güncel konularla ilgilenen The Twilight Zone gibi eski antoloji gösterilerinden esinlenmiştir. Brooker, insanlığın teknoloji ile olan ilişkisini konu alan konuları vurgulamak için Black Mirror’ı geliştirdi ve “yaşadığımız şekilde – ve sakat olursak 10 dakika içinde yaşayabileceğimiz” hikayeler yarattı.

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.19 GB
  • Süre: 2. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Bilim Kurgu – Drama – Gerilim
  • Kalite: 720p

 

 

 

 

Black Mirror 2. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI İNDİR
 

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


3
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
ke3ld Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Bug Blitz
Üye
Bug Blitz

teşekkürler paylaşım için 😜

Sweet Talker
Üye
Sweet Talker

🤗🤗🤗🤗

ke3ld
Üye
ke3ld

ben pek beğenmedim