Black Mirror: Bandersnatch

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Black Mirror: Bandersnatch 2018 TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 


Black Mirror: Bandersnatch
(aynı zamanda Bandersnatch olarak da bilinir), bilim kurgu antolojisi Black Mirror serisindeki 2018 interaktif bir filmdir. Dizi yaratıcısı Charlie Brooker tarafından yazılan ve David Slade tarafından yönetilen Netflix, 28 Aralık 2018’de serideki ilk bağımsız film olarak gösterime girdi.

Bandersnatch’te izleyiciler, 1980’lerde bir fantastik romanı bir video oyununa uyarlayan genç bir programcı olan Stefan Butler (Fionn Whitehead) ana karakteri için kararlar alıyorlar. [4] Diğer karakterler arasında video oyun şirketinde çalışan Mohan Thakur (Asim Chaudhry) ve Colin Ritman (Will Poulter) ile Butler’ın babası Peter (Craig Parkinson) ve terapist Dr. Haynes (Alice Lowe) yer alıyor. Film, şirket iflas başvurusunda bulunduktan sonra serbest bırakılan aynı isimli planlanmış bir Imagine Software video oyununa dayanıyor. Bir korku ve bilim kurgu parçası olan Bandersnatch, özgür irade üzerine meta yorum ve ruminasyon içermektedir.

Brooker ve üst düzey yapımcı Annabel Jones, Mayıs 2017’de interaktif bir film çekmek için Netflix tarafından yaklaştı ve bu süre zarfında Netflix’in devam eden çocuklar için çeşitli interaktif projeleri vardı. Son derece doğrusal olmayan bir senaryo yazmanın zorluğu Netflix için özel bir Şube Müdürü oluşturulmasına ve platformun önbellek kullanımında uyarlanması gereken içeriğin benzersiz doğasına yol açtı. Çekimler ve prodüksiyon, tipik Black Mirror bölümlerinden daha uzun sürdü. Bir Netflix hesabından Bandersnatch’un serbest bırakılmasıyla ilgili hızla silinen bir tweet, Aralık ayında Netflix’in yorum yapmayı reddettiği yaygın medya spekülasyonlarına yol açtı. Bandersnatch’in fragmanı, 27 Aralık 2018’de, filmin yayınlanmasından bir gün önce yayınlandı.

 

 

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 3.4 GB
  • Süre: 1 Saat 30 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Bilim Kurgu – Drama – Gerilim – Gizem
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 8.6

 

 

 

 

Black Mirror: Bandersnatch 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
The Howling Swede Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
The Howling Swede
Üye
The Howling Swede

baya güzel