Black Panther – Kara Panter BLURAY 1080P

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Black Panther – Kara Panter 1080p Torrent İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

Black Panther - KARA PANTER BLURAY 1080P TORRENT İNDİR

Black Panther – KARA PANTER BLURAY 1080P TORRENT İNDİR

 

 

Black Panther, benzer bir ismin Marvel Comics karakteri karşısında 2018 Amerikan süper insan filmidir. Marvel Studios tarafından sunulan ve Walt Disney Studios Motion Pictures‘ın el verdiği bu Kara Panter filmi, Marvel Sinematik Evreninde (MCU) on sekizinci film. Film, Joe Robert Cole’la senaryoyu birlikte paylaşan Ryan Coogler tarafından koordine edilmiş ve Chad B. Boseman’ın T’Challa / Black Panther rolünde, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel tarafından yönetiliyor. Kaluuya, Letitia Wright, Winston Duke, Angela Bassett, Forest Whitaker ve Andy Serkis. Kara Panter’de T’Challa, evi Wakanda’nın hükümdarı olarak geri döndürüyor, ancak dünya çapında sonuçlarla dolu bir çekişme içinde başka bir düşman tarafından test edilen sway’ini keşfediyor.

Wesley Snipes, 1992’de Kara Panter filminde oynamak için coşku duydu, ancak taahhüt beklendiği gibi olmadı. Eylül 2005’te Marvel Studios, Marvel karakterlerinin ışığında ondan biri olan ve Paramount Pictures tarafından aktarılan bir Kara Panter filmi yayınladı. Pul Bailey, Ocak 2011’de bir içerik oluşturmak için sözleşmeliydi. Black Panther, Ekim 2014’te ilan edildi ve Boseman, Kaptan Amerika’daki karakter olarak ortaya çıktı: İç Savaş (2016). 2016 yılına kadar, Cole ve Coogler katıldı; Ekstra döküm mayısta birleştirildi ve Kara Panter’i baskın bir şekilde siyah oyunculardan oluşan ilk Marvel filmi yaptı. Birincil fotoğrafçılık Ocak-Nisan 2017 arasında, Atlanta metropolitan bölgesindeki EUE / Screen Gems Studios’da ve Busan, Güney Kore’de gerçekleşti.

Black Panther, 29 Ocak 2018’de Los Angeles’ta giriş yaptı ve 16 Şubat 2018’de, 2D, 3D, IMAX ve diğer premium kapsamlı organizasyonlarda ABD’de dramatik olarak taburcu edildi. Film, senaryo, başlık, sergiler, etkinlik, topluluk planı, üretim faydaları ve film müzikleri için laik oldu, ancak CGI etkilerinin bazı geri bildirimleri var. Faultfinderlar, MCU’da yer alan diğer filmlerin arasında bir duruş olarak düşündüler ve sosyal ağrılığını fark ettiler. Dünya çapında 1,3 milyar dolarlık kazanç sağladı ve bunu 2018’in en dikkat çekici netleştirme filmi haline getirdi. Üstelik Amerika Birleşik Devletleri’nde üçüncü en çok kazanan film, dokuzuncu en yüksek filme ve şimdiye kadar en yüksek kazanan filmi siyah bir şef.

 

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Black Panther – Kara Panter TRAILER

  • Dosya Boyutu: 10.9 GB
  • Süre: 2 Saat 15 Dakika
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Bilim-Kurgu, Fantastik, Aksiyon
  • Kalite: 1080p BLURAY

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.