BlacKkKlansman

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
BlacKkKlansman TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

BlacKkKlansman, Spike Lee’nin yönettiği ve Charlie Wachtel, David Rabinowitz, Kevin Willmott ve Lee’nin Ron Stallworth’un 2014 tarihli Black Klansman adlı kitabına dayanan Lee’nin yazdığı bir 2018 Amerikan biyografik komedi-dram filmi. Filmde John David Washington, Stallworth, Adam Driver, Laura Harrier ve Topher Grace ile birlikte rol aldı. 1970’lerde Colorado Springs’de bulunan arsa, Colorado Springs polis departmanındaki ilk Afrikalı-Amerikalı dedektifi takip eder ve Ku Klux Klan’ın yerel bölümünü içeri sızar ve ortaya çıkarır.

Film Lee, Raymond Mansfield, Shaun Redick, Sean McKittrick, Jason Blum ve Jordan Peele tarafından üretildi. Redick, film haklarını 2015 yılında satın aldı ve Lee, Eylül 2017’de yönetmen olarak oturum açtı. Oyuncuların çoğu, bir sonraki aya katıldı ve New York Eyaletinde çekimler başladı.

BlacKkKlansman, 14 Mayıs 2018’de, Palme d’Or için yarıştığı ve Grand Prix’i kazandığı Cannes Film Festivali’nde prömiyerini yaptı. Birleşik Devletler’de 10 Ağustos 2018’de beyaz supremacist Unite the Right ralli’nin bir yıl dönümü ile aynı zamana denk gelen teatral bir şekilde piyasaya sürüldü. Film eleştirmenlerden alkış aldı, eleştirmenler performansları (özellikle Washington ve Sürücü) ve zamanında temaları övdü ve Lee için bir form dönüşü olduğunu belirttiler.

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.1 GB
  • Süre: 2 Saat 15 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Biyografi – Komedi – Suç
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 7.6

 

 

 

 

BlacKkKlansman 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
  Takip  
Bildir