Blindspotting

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Blindspotting TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Blindspotting 1080p Torrent

Blindspotting 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

 

Bir mahkum suçlu olan Collin Hoskins (Daveed Diggs), denetimli serbestliğinin son üç gününü bitirmek için mücadele ediyor. Collin, kısa temperli en yakın arkadaşı Miles Turner (Rafael Casal) ile birlikte Bay Area’da bir şehir olan Oakland’da bulunan hareketli bir şirket için çalışıyor. Collin, kırmızı bir ışık beklerken bir gece, beyaz bir polis memurunun (Ethan Embry) siyah bir sivile vurduğu silahı gördü. Collin’in olayla uğraştığı için kabus görmeye ve halüsinasyonlar görmeye başlar.

Aynı zamanda Miles, Oakland’ın soylulaştırılması ve bunun sonucunda da kimliğin, evin ve aidiyetin kaybolması duygusundan endişe duyuyor.

Miles, Collin’in şiddetle onayladığı bir eylem olan, kendini koruma temelinde bir arkadaştan silah satın alır. Miles kararsız davranışlar sergilemeye devam ettikçe, Collin’in eski kız arkadaşı Val (Janina Gavankar), Miles ile sürekli bir dostluktan gelebilecek tehlikeler hakkında Collin’i uyarır. O akşam yemeğe devam ederken, Miles’ın silahı yanlışlıkla, Sean’ın annesi Ashley’i (Jasmine Cephas Jones) evden çıkmaya zorlayan, annesi Ashley’i (Jasmine Cephas Jones) dehşete düşüren bir olay olan küçük oğlu Sean’ın ellerinde sona erer. Bir partide ajite edilmiş bir Miles, Miles’ın kişisini kültürel ödenek olarak yanlış yorumlayan ve ikisi arasında kavgaya neden olan siyah bir adama saldırıyor. Miles, Collin’i durdurmadan önce parti misafirlerini korkutmak için silahını kullanıyor. Patlayıcı bir tartışmada Collin, dikkatsiz davranışı ve ona neden olduğu sıkıntı için Miles’ı eleştirir.

Gözetimi sona erdiğinde, Collin gördüğü cinayetten zihinsel olarak sıkıntı duymaya devam ediyor. Hareket eden bir işi bitirdiklerinde, evin birkaç gün önce siyah bir adam öldürdüğü için tanıklık ettiği memur Molina’nın memuru Molina olduğu ortaya çıktı. Collin, polis memuruyla silah noktasında yüzleşir ve polis ile siyah Amerika arasındaki ilişkiyi eleştirir, ancak kızgın memuru geride bırakarak onu vurmayı reddeder. Bir an vaktinin ardından, Collin ve Miles bir sonraki işlerine giderken arkadaşlıklarını onarırlar.

 

  • Dosya Boyutu: 1.5 GB

 

  • Süre: 1 Saat 35 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Drama – Komedi – Suç

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 7.4

 

FILM TRAILER

Blindspotting Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Blindspotting 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.