Blue My Mind

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Blue My Mind TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Blue My Mind 1080p Torrent

Blue My Mind 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

 

15 yaşındaki Mia Weber, babası orada yeni bir işe başlarken, ailesiyle birlikte Zürih’e taşındı. Okul yılının ortasında yeni bir sınıfa yerleşmesi gerekiyor. Sorunlu öğrenci sayılan bir grup kız arkadaşıyla arkadaş olur. Gianna liderliğindeki grup seks, uyuşturucu, hırsızlık yapma ve imza atma konularında deneyler yaptı.

Mia ailesinden uzaklaşıyor ve ayak parmakları bir arada büyüdükçe doktora güveniyor. Doktor, Mia’nın ayak parmaklarının birkaç gün öncesine kadar hala normal olduğu bilgisine verdiği yanıtları karıştı, çünkü syndactilia doğuştan geldi. Mia geceleri uyanır ve bir bardak tuzlu su içer. Ertesi gün annesinin akvaryumundan iki akvaryum balığı yiyor ve ardından kusuyor. Mia açık: Yaptığı değişiklikler sadece ergenlikle ilgili değil.

On altıncı doğum gününden hemen önce, Mia kendisiyle ilgili gerçekleri bulmaya çalışıyor. Annesinin hamile olduğu resimlerinin olmadığını fark eder. Anne ağırlığında ve resimlerin hareketli kutularda bir yerde olması gerektiğini söylüyor. Mia’nın neden ailesine benzemediğini sorusu cevapsız kalıyor. Bu arada, alt gövdesi değişiyor. Bacaklarınız önce koyu lekeler gösterir, sonra lapa lapa hale gelir. Mia arkadaşlarıyla olan hayatı gittikçe aşırılaşırken bu değişiklikleri gizliyor.

Bir başka vahşi parti gecesinden sonra, Mia uyanır ve bacaklarının yüzgeci haline geldiğini fark eder. Arkadaşı Gianna’yı çağırıyor. İki kişi, Mia’ya son bir kez annesini aramaktan ve sonra yüzmekten korkmadığını söylediği denize gidiyor.

 

  • Dosya Boyutu: 1.5 GB

 

  • Süre: 1 Saat 37 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Drama – Fantastik

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2017

 

  • IMDb: 6.0

 

FILM TRAILER

Blue My Mind Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Blue My Mind 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.