BLUR – ViTALiTY

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
BLUR

Full Torrent Oyun İndir

[ ViTALiTY ]

 

BLUR TORRENT İNDİR

BLUR TORRENT İNDİR

 

oyun-konusu

Blur’un kariyer modunda, oyuncu Dodge Viper‘dan Lotus Exiges‘e ve Ford Transit‘e kadar birçok lisanslı araba ve birçok lisanslı araba ile karşılaşacak ve F1 motorları ile donatılmış minibüsler, hepsi de tam hasar modelleme ve Hızlanma, Hız, Sürüklenme gibi ayrı özellikleri olan Kavrama ve Denge.

Bazı özel otomobil modelleri, Bizarre Creations tarafından tasarlandı. Basitleştirilmiş olsa da, parçalar ayrıca Los Angeles nehri kanalları ve Londra’nın çeşitli bölgeleri gibi gerçek dünyadaki ortamlara da dayanmaktadır. Oyuncu yarışlarında takım karakterleriyle yarışan karakterlere veya karakterlere bağlı olarak kendi yarış stilleri, açılış ayarları, maç türleri, yerel ve otomobilleri olacaktır.

Oyuncular yarışlarda podyuma çıktıkça dublör yapar ve bazı şekillerde power-ups kullanırlar, “fan puanları” kazanırlar. Bu noktalar, oyuncunun kariyeri boyunca ilerlemesine, daha fazla araba ve parça satın almasına ve kullanıcı tabanı için daha fazla hayran kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca, kariyer boyunca, oyuncular pist boyunca fan simgeleriyle karşılaşacaklar.

Bunlardan geçmek, oyuncuları bir fan puan artışıyla ödüllendirecek olan kısa zorlukları (örneğin, belirli bir silahla başka bir araba çekmek veya uzun bir sapma yapmak) tetikleyecektir. Kariyer modunda, her bir meydan okuma, bir kez yenildikten sonra, özel modlarına (modlar, Khan’ın titanyum kılıfı gibi standart bir güçlendirme için geliştirilmiş işlevsellik sağlayan yükseltmelerdir) ve özelleştirilmiş arabalara erişim kazandıracak olan bir final patronuna sahiptir. Son patron mücadelesinde, tüm patronlar son bir yarış için bir araya geliyor.

 

Tür: Yarış
Platform: PC
Boyut: 5.2 GB
Crack: ViTALiTY
Tarih: Mayıs 2010
Dil: İngilizce

 

TRAILER

BLUR TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

BLUR Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşlemci: Intel (R) Pentium (R) D Çift Çekirdekli 3.4 GHz veya AMD Athlon (TM) 64 x2 3800+
  • RAM: Windows XP için 1 GB RAM, Winodws Vista / 7 için 2 GB RAM
  • İşletim Sistemi: Microsoft (R) Windows (R) XP / Vista (R) / 7
  • VİDEO KARTI: DirectX (R) 9.0c uyumlu 256 MB ekran kartı ve sürücüler
  • DIRECTX: DirectX (R) 9.0c (Dahil)

 

gorseller

 


full tek link indirme bağlantısı
 

BLUR TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.