Boarding School

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Boarding School TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

Jacob Rathbone, 13 yaşındaki, üvey babası Davis ve annesi Isabel ile birlikte yaşadığı ve oğlunun sık sık gece terörlerinden korkan karanlıktan korkan bir çocuk. Büyükannesinin elbisesiyle giyinip dans ederken keşfedildikten sonra, Jacob eksantrik Dr. ve Bayan Sherman tarafından yönetilen vahşi doğada bir yatılı okula gönderilir. Sınıf arkadaşlarıyla tanışır: biçimsiz bir yanık kurtulan gibi sosyal dışlamalar Phil; Tourette’nin acı çekeni Frederic; otistik Elwood Ramsay; ve manipülatif Christine Holcomb. Sınıfları, Dr. Sherman’ın İncil Araştırmaları ders programı ve kurumsal cezalardan oluşan katı rejimi altında yönetiliyor.

Çok geçmeden, Frederic intihar ederek banyoda yarı çıplak öldüğü keşfedildi. Christine bu fırsatı okuldan Yakup ile kaçmak, sadece yakalanmak ve geri getirilmek için kullanır. Sherman, Christine’in oraya erkek kardeşi Timothy’yi öldürmesinin ve annesini trajedi üzerine intihar etmeye zorlamanın bir sonucu olarak gönderildiğini açıkladı. Christine, Frederic ile otoerotik boğulma denemesini denemek ve herkesin dikkatini kaçması için dikkatini dağıtmak için onu ölüme ittiğini itiraf ettiği odasına Jacob’u çekiyor. Yakup’a dans etmesi için şantaj yapıyor, bu sırada onu bir makasla bıçaklamayı deniyor, ama onun gücü fazla. Mazoşist eğilimlerinin sergilendiği bir sergide, ona olan sevgisini savunuyor ve Yakup’un onu dövmeye teşvik etmek istediğini iddia ediyor.

Jacob daha sonra Elwood’u yatakta ölü bulur. Gerçek kimliği Lynn Adams olan Dr. ile Bayan Sherman arasındaki bir tartışma, Elwood’u öldüren kişi olduğunu ve çocukların o gece öleceğini ortaya koyuyor. Bodrumdaki dondurucuda saklanan gerçek Dr. ve Bayan Sherman ve Frederic’in cesetlerini bulur. Bayan Ramsay ve Dr. Sherman arasındaki bir konuşma, Elwood’un durumuyla baş edememekle, Bayan Ramsay’ın bir kazada öldürülmek üzere kendisini oraya göndermiş olduğu – diğer tüm çocukları bekleyen bir kaderi – öneriyor. Bayan Adams, Bayan Ramsay’ı ölümüne bıçaklar; Sherman, Bayan Adams’ın boğazını keser ve kaleci öldürür.

  • Dosya Boyutu: 1.8 GB

 

  • Süre: 1 Saat 51 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Korku – Gizem

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 5.7

 

 

 

 

 

 

 

Boarding School 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI
⚠️ REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN. ⚠️


7 Yorum
Yeniler
Eskiler En çok oylanan
Inline Feedbacks
View all comments
Big R
Big R
15/04/2020 09:10

🤗🤗🤗

Eagle
Eagle
22/03/2020 04:19

Seed pls. 🙂

Nessie
Nessie
18/03/2020 07:48

Aradığım film 😅

BigWeed
BigWeed
15/02/2020 23:18

çok muhteşem 😀 😀

BigWeed
BigWeed
24/01/2020 14:57

indirmenizi tavsiye ederim 😀

New York Winder
New York Winder
13/01/2020 21:20

😀 😀 😀

Potato Sub
Potato Sub
02/01/2020 04:27

elinize sağlık hocam