Bob’s Burgers

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Bob’s Burgers 1-9. Sezon Tüm Bölümler

Torrent Dizi İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Bob's Burgers Sezon Torrent

Bob’s Burgers Sezon Torrent

 

 

 

film-konusu

 

Bob’s Burgers, 9 Ocak 2011 tarihinde Fox’ta prömiyeri yapan Loren Bouchard tarafından yaratılan, Amerikan animasyonlu bir sitcom’dur. Dizi, hamburger restoranı işleten Belcher ailesi – ebeveynleri Bob ve Linda ve çocukları Tina, Gene ve Louise – üzerinde durmaktadır. Gösteri, Ev Filmleri’ni geliştirdikten sonra Bouchard tarafından tasarlandı. 20. Yüzyıl Fox Televizyonu ile birlikte üretilmiş ve dağıtılmıştır.

İlk sezon için yorumlar karışık olmakla birlikte, sonraki sezonlar için geri bildirimler çok daha olumluydu. “Human Flesh” adlı seri galası, 9.39 milyon izleyiciye katılarak, sezonun en yüksek puan alan seri prömiyerini yaptı ve yayınladığı hafta reytinglerinde dokuzuncu oldu. Reruns, 23 Haziran 2013’te Cartoon Network’ün gece yarısı programlama bloğu Adult Swim’te yayınlanmaya başladı ve Eylül 2015’te yerel istasyonlarda sendikalaşarak yayınlanmaya başladı.

Dynamite Entertainment tarafından yayınlanan şovu temel alan çizgi roman serisi Eylül 2014’te başladı ve 12 Mayıs 2017’de bir soundtrack albümü yayınlandı.

TV Rehberi, 2013’te Bob’s Burgers’ı Tüm Zamanların En Büyük 60 TV Çizgi Filminden biri olarak gösterdi. Dizi, 2014 ve 2017 yıllarında kazandığı art arda yedi kez Üstün Animasyon Programına Emmy Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödüle aday gösterildi.

7 Ekim 2015’te Fox, yedinci ve sekizinci üretim döngüleri serisini yeniledi. Fox, 27 Mart 2018’de, 30 Eylül 2018’de piyasaya sürülen dokuzuncu sezon için diziyi yeniledi. Animasyonlu televizyon dizisinin uzun metrajlı bir filmi çalışmalarda yer alıyor ve 17 Temmuz 2020’de yayınlanması planlanıyor.

 

 

DIZI TRAILER

Bob’s Burgers TRAILER

 

 

 • Dosya Boyutu: ~ 7.0 GB – Her Sezon

 

 • Süre: 1-9. Sezon Tüm Bölümler

 

 • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI

 

 • Konu: Animasyon – Komedi

 

 • Kalite: 1080p

 

 • Yapım: 2011 – 

 

 • IMDb: 8.1

 

 • gorseller

 


 • İNDİRME LİNKLERİ

   

  Bob’s Burgers 1-9. Sezon TORRENT İNDİR
   


  TR ALT YAZI DOSYASI
REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.