Bodyguard

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Bodyguard 1. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Bodyguard Sezon Torrent İndir

Bodyguard Sezon Torrent İndir

 

film-konusu

 

Bodyguard, Jed Mercurio tarafından yaratılan ve yazılan ve BBC için World Productions tarafından üretilen bir İngiliz televizyon dizisidir. Altı bölümlük dizi Richard Madden ve Keeley Hawes. Bu seri, 26 Ağustos 2018’de BBC One’da yayın yapmaya başladı ve 2008’den bu yana en çok BBC izleme rakamları ve çok kanallı dönemde yeni bir BBC draması için en yüksek görüntüleme rakamlarına ulaştı.

BBC, 2016’da o zamanki bağımsız dünya prodüksiyonları serisini devreye aldı. ITV Studios Global Entertainment şirketi şirketi 2017’de satın aldıktan sonra, seri için uluslararası dağıtımı gerçekleştiriyorlar. Netflix, 2018’de İngiltere ve İrlanda dışındaki gösteriyi yayınlamak için bir dağıtım anlaşması imzaladı.

serisi şimdi Londra Metropolitan Polis Teşkilatı Royalty ve Uzman Koruma Şubesi için uzman bir koruma memuru olarak çalışmaktadır Polis Çavuş David Budd, TSSB muzdarip bir kahraman İngiliz Ordusu savaş gazisi, kurgusal karakterin etrafında yer alır. Siyaseti, çektiği her şey için ayakta duran iddialı Ev Sekreteri Julia Montague’i korumak için görevlendirildi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Bodyguard TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 6.7 GB
  • Süre: 1. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Suç – Drama – Gerilim
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 8.5

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Bodyguard 1080p 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.