Bohemian Rhapsody

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Bohemian Rhapsody TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

film-konusu

 

Bohemian Rhapsody, İngiliz rock grubu Queen hakkında bir 2018 biyografik film. Şarkıcı Freddie Mercury’nin hayatını 1970 yılında gruba katmasından, 1985’te Wembley Stadyumu’ndaki Live Aid performansına kadar izliyor. Film, 20. Yüzyıl Fox, New Regency, GK Films ve Queen Films tarafından üretilen bir İngiliz-Amerikan ortak girişimi. Fox distribütör olarak görev yapıyor. Bryan Singer tarafından yönetilen, Anthony McCarten tarafından yazılmış ve Graham King ve eski Kraliçe yöneticisi Jim Beach tarafından üretilmiştir. Lucy Boynton, Gwilym Lee, Ben Hardy, Joe Mazzello, Aidan Gillen, Tom Hollander ve Mike Myers’la birlikte rol aldığı rollerde Rami Malek’i Mercury olarak yıldızlaştırıyor. Kraliçe üyeleri Brian May ve Roger Taylor filmde yaratıcı ve müzikal danışman olarak görev yaptı.

Bohemya Rhapsody 2010’da ilan edildi, Sacha Baron Cohen Mercury olarak kullanıldı. Baron Cohen, üreticilerle yaratıcı farklılıkların ardından 2013 yılında projeden ayrıldıktan sonra, Malek Kasım 2016’da yayınlanmadan önce proje birkaç yıl sürdü. Asıl fotoğrafçılık Eylül 2017’de Singer ile birlikte Singer ile Londra’da başladı. Aralık 2017’de Singer, devamsızlık yapmaktan ve oyuncu kadrosu ve mürettebatla çarpışmaktan kovuldu ve Fletcher, filmi tamamlamak için işe alındı. Şarkıcı, Yönetmenlerin Guild of America kurallarına uygun olarak tek yönetmen kredisini korurken, Fletcher bir yapımcı kredisi aldı. Çekimler Ocak 2018’de sonuçlandı.

Film 24 Ekim 2018’de İngiltere’de ve 2 Kasım 2018’de ABD’de gösterime girdi. Film dünya çapında yaklaşık 50 milyon dolarlık bir üretim bütçesinde 774 milyon dolar olan ve 50 milyon dolarlık bir üretim bütçesiyle büyük bir gişe başarısı haline geldi. dünya çapında 2018 brüt filmi ve tüm zamanların en yüksek brüt müzikal biyografik filminin yanı sıra Fox’un en büyük ilk 10 büyük filminden biri ve en yüksek büyük drama filmlerinden biriydi. Eleştirmenlerden karışık yorumlar aldı; Merkür’ün hayatı ve cinselliği ve diğer grup üyelerinin tasviri eleştirildi, ancak Malek’in performansı ve müzik dizileri övgü aldı. Film ayrıca bir dizi tarihi yanlışlık içeriyor. Buna rağmen, 76. Altın Küre Ödülleri’nde En İyi Sinema Filmi – Drama ve En İyi Erkek Oyuncu – Drama (Malek) kazanan birçok ödüle layık görülen film, BAFTA Ödülü için En İyi Tiyatro Filmi Ödülü’nün yapımcıları için Guild of America’ya aday gösterildi. En İyi İngiliz Film ve Film Aktörleri, Sinema Filmindeki Oyunculardan Olağanüstü Performans Ödülü Kazandı. Malek, performansı için Eleştirmenlerin Seçimi Ödülü, BAFTA Ödülü ve Screen Actors Guild Ödülüne, En İyi Erkek Oyuncu dalında aday gösterildi.

 

 

FILM TRAILER

Bohemian Rhapsody Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.0 GB
  • Süre: 2 Saat 14 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Drama – Müzikal – Biyografi
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 8.3

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Bohemian Rhapsody 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.