Brooklyn Nine-Nine

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Brooklyn Nine-Nine 1-5. Sezon Tüm Bölümler

Torrent Dizi İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Brooklyn Nine-Nine Sezon Torrent

Brooklyn Nine-Nine Sezon Torrent

 

 

 

film-konusu

 

Brooklyn Nine-Nine, 17 Eylül 2013’te Fox’ta prömiyer yapılan bir Amerikan polis televizyonu sitcom’udur. Dan Goor ve Michael Schur tarafından yaratılan dizi, Brooklyn’in 99. Bölgesinde olgunlaşmamış ancak yetenekli bir NYPD dedektifi olan Jake Peralta (Andy Samberg) etrafında dönüyor. Yeni komuta subayı, ciddi ve sert Yüzbaşı Raymond Holt (Andre Braugher) ile çatışmaya giriyor. Topluluk ve destek oyuncu kadrosu Rosa Diaz, Stephanie Crew, Terry Jeffords, Terry Fullyro, Amy Santiago, Joe Lo Truglio, Charles Boyle, Gina Peretti, Chelsea Peretti, Michael Hitchcock ve Dirk Blocker, Norm Scully, Joel McKinnon Miller.

Tek kameralı bir komedi olarak üretilen Fox, ilk sezonunda on üç bölüm sipariş etti ve sonunda 22 bölüme çıkardı. Dizi, özellikle Samberg ve Braugher gibi oyuncuları için övgüyle karşılandı. İki Yaratıcı Sanatlar Emmy Ödülü ve iki Altın Küre Ödülü kazandı: Biri En İyi Televizyon Dizisi – Müzikal veya Komedi, diğeri Samberg’e En İyi Erkek Oyuncu – Televizyon Serisi Müzikal veya Komedi. Braugher ayrıca, bir Komedi Dizisinde Üstün Yardımcı Erkek Oyuncu dalında üç ardışık Primetime Emmy Ödülü’ne aday gösterildi. Dizi ayrıca, mizah harmanı ile ilgili ciddi sorunları anlattığı için özel övgü aldı.

10 Mayıs 2018’de Fox, beş mevsimden sonra diziyi iptal etti. Ertesi gün, NBC, on üç bölümün altıncı sezonu için diziyi aldı; 7 Eylül 2018’de NBC, sezonu on sekiz bölüme çıkardı. Beşinci sezon 20 Mayıs 2018’de Fox’ta sona erdi ve altıncı sezon 10 Ocak 2019’da NBC’de başladı.

 

 

DIZI TRAILER

Brooklyn Nine-Nine TRAILER

 

 

 • Dosya Boyutu: ~ 3.5 GB – Her Sezon

 

 • Süre: 1-5. Sezon Tüm Bölümler

 

 • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI

 

 • Konu: Suç – Komedi

 

 • Kalite: 1080p

 

 • Yapım: 2013 – 

 

 • IMDb: 8.4

 

 • gorseller

 


 • İNDİRME LİNKLERİ

   

  Brooklyn Nine-Nine 1-5. Sezon TORRENT İNDİR
   


  TR ALT YAZI DOSYASI
REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.