Bullet Witch Torrent Oyun İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Bullet Witch

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Bullet Witch Torrent İndir

Bullet Witch Torrent İndir

İlk olarak, deprem oldu. O noktada savaş, o noktada işkence, o noktada çeteler. Birkaç kısa yıl boyunca, insanlık hayal edilebilecek her fiyaskoya dayandı – ve hepsi de hayal edemeyeceğimiz bir başlangıç ​​oldu.

Çok sayıda katı şeytan, Cehennemden düpedüz yürüdüler ve onları keşfettikleri her yerde hayatta kalanları eziyordu. İdam ettikleri zaman, kayıplarının derilerini giyiyorlardı. Yenildiklerinde, düşmanlarının silahlarını aldılar. Cennetin altından kontrol edilen ve askeri teçhizatla istiflenmiş, bizi dağıttı ve bizi yere düşürdü.

Her durumda, o noktaya geri geldik. İlk etapta, onlardan biri olduğunu düşündük – karanlıkta bir hanımefendi, bir cadı katındaki fırça gibi uzun bir silah ve koordine edilecek mistik güçler. Hayatta kalanlar öyküleri arka sokaklarda fısıldadı: savaşların hikayeleri, tüm şehir engellerini düzelttikleri kadar sıradışıydı; orda, bütün kötü varlık alaylarını ateşli sümüklü böceklerle kesiyordu, bu noktada yaralıyı tedavi etmek için kendi özel kanını paylaşmıştı. Onlar, kuzgunların kervanlarını çağırabileceğini, en erken aşamadan başlayarak dikenleri çağırdığını, hatta yıldırım ve kasırgaları gönüllü olarak uyarabileceğini söylüyorlar.

Belki de Cennetten uçtu. Belki de cehennem onu ​​çıkardı. Her durumda, sahip olduğumuz her şey oydu.

 

Tür: Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 3.5 GB
Crack: CODEX
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Bullet Witch TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Bullet Witch Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: HD 530
  • DirectX:  9
  • Boş Alan: 5 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.