Californication

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Californication 1 – 7. Sezon Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Californication Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir 1080p

Californication Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir 1080p

 

film-konusu

 

Californication, 13 Ağustos 2007 – 29 Haziran 2014 tarihleri ​​arasında Showtime’da yedi sezon boyunca yayınlanan Tom Kapinos tarafından yaratılan bir Amerikan komedi-tiyatro televizyon dizisidir. Gösteri, New Yorklu Hank Moody (David Duchovny) ‘ye giden sorunlu bir romancıdır. California ve yazarın bloğundan muzdarip. İçki, kadınsı ve uyuşturucu bağımlılığı, uzun zamandır sevdiği Karen (Natascha McElhone) ve kızları Becca (Madeleine Martin) ile ilişkilerini zorlaştırıyor. Hank, hayatında çok sayıda fırsattan geçerek, sonunda mutluluk için doğru kararları vermesi için mücadele eder.

Şovun diğer ana karakterleri Hank’in en iyi arkadaşı ve ajanı Charlie Runkle (Evan Handler) ve Charlie’nin eşi Marcy (Pamela Adlon). Yinelenen temalar, hepsi düzenli olarak sıralanan seks, uyuşturucu ve rock and roll, yanı sıra Los Angeles seedier tarafıdır. Şov, birkaç ödül için aday gösterildi ve iki Emmy Ödülü (iki kişi için aday gösterildi) ve bir Altın Küre Ödülü (beş kişi için aday gösterildi) kazanma dahil olmak üzere birkaç ödül kazandı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Californication TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 13.0 GB per Sezon
  • Süre: 1 – 7. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Komedi – Drama
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 8.3

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Californication 1 – 7. Sezon 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.