Call Of Duty: Black Ops 3

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Call Of Duty: Black Ops 3 Full Torrent İndir

Call Of Duty Black Ops 3 Full Torrent oyun İndir

Call Of Duty Black Ops 3 Full Torrent oyun İndir

Call Of Duty: Black Ops 3, 2065 yılında, Black Ops II bölümünden 40 yıl sonra, çevresel değişime ve yeni gelişmelerin şaşkınlığına sunulan bir dünyada yapıldı. Savaşın ışığında, yenilikçi havaya karşı direnişler, dünyanın çeşitli ülkelerinde üretildi, böylece havacılık temelli silahlı kuvvetler pratikte faydasız hale geldi. Savaşın uluslar arasındaki önemli bir kısmı, gizemli operatörler tarafından düşman hatlarıyla savaşarak yapılır. Askeri yenilik, robotların savaşta kritik bir rol üstlendiği bir noktaya geldi. Call Of Duty Black Ops 3 full Torrent indir.

İki kesinlikle mekanik insan türü, savunmasız olarak cyborg silahlı kuvvetlerini cephe hattında kendi kendini koruma hissi duymadan savaşıyordu. Buna göre, Robo insansı korkulara ve duygulara sahiptir. COD: Black Ops 3,  Nightmares’i içeriyor; ancak zombi ve diğer güçlü yaratıkları da içeriyor. Bu sefer, ölümcül ‘Enfeksiyon 61-15’ dünyadaki farklı kent topluluklarında dağıtıldı ve herkes zombi olarak kirlendi. Sonra tekrar dünya genelindeki hükümetler, en karanlık toprakları izolasyon altında bırakıyor ve ölü öldürücüler geliştiriyor, zombi yıkmak için topluluk görevlileri hazırlamıştı. Yaratıcı dünyada sayısız ünlü oyunda yer aldı.

 

 

Tür: FPS , Aksiyon, Macera, Savaş
Platform: PC
Boyut: 57 GB
Crack: v2.0
Tarih: Ocak 2018
Dil: İngilizce
COD: BLACK OPS 3 TRAILER

COD: BLACK OPS 3 TRAILER

 

 

 

COD: Black OPS 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

COD: Black OPS 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 470
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 60 GB

 

 
full tek link indirme bağlantısıREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.