Call of Duty: WWII REPACK Torrent İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Call of Duty: WWII REPACK

Full Torrent Oyun İndir

[ RELOADED ]

 

Call of Duty WWII REPACK TORRENT INDIR

Call of Duty WWII REPACK TORRENT INDIR

Call of Duty®, Call of Duty®: WWII ile ikinci temel savaşa geri dönüyor: İkinci Dünya Savaşı’nı başka bir oyun çağında yeniden düşünen inanılmaz bir bilgi. D-Day Normandiya’da karaya oturun ve tarihin en büyük savaşında Avrupa’nın belli başlı bölgelerinde çapraz olarak savaşın. Dünyayı baskıya sürükleyen dünya çapındaki bir güce karşı büyük bir Savaş Çağrısı, akrabalık yükümlülükleri ve savaşın affetmez fikirlerini yaşayın.

Call of Duty®: WWII, son derece farklı eğlence modları üzerinde çapraz seçim yapan ikinci Dünya Savaşı II: Campaign, Multiplayer ve Co-Operative. Göz kamaştırıcı görselleri vurgulayan Campaign, oyuncuları, İkinci Dünya Savaşı’nda yaşanan savaşlarda yepyeni bir Call of Duty® hikayesine katılırken Avrupa performans merkezine taşıyor. Çok oyunculu, yere özel botlar, Call of Duty oynanışına varır. Gerçek silahlar ve konvansiyonel koş-ve-ateşli silah aktivitesi, II. Dünya Savaşı temalı alanların büyük bir bölümünde sizi sarar. Co-Operative modu, şaşırtıcı, adrenalin pompalama dakikalarıyla yüklü bağımsız bir oyun karşılaşmasında başka ve benzersiz bir hikaye yayınlıyor.

Tür: Aksiyon, Macera, FPS
Platform: PC
Boyut: 32.1 GB
Crack: RELOADED
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Call of Duty: WWII REPACK TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: WWII REPACK Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7
  • İşlemci: Intel Core i5 4590
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 90 GB

 

 

… NOT …

COD WWII REPACK VERSİYONUDUR. ORİJİNAL OYUNDAN BOYUT DIŞINDA HİÇ BİR FARKI YOKTUR. EXTRA SIKIŞTIRMA UYGULANARAK BOYUT 64 GB’DAN 32 GB’A DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.