Can You Ever Forgive Me?

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Can You Ever Forgive Me? TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

Can You Ever Forgive Me 1080p Torrent

Can You Ever Forgive Me 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

Can You Ever Forgive Me? Lee İsrail’in aynı ismi taşıyan itiraf hatırasına dayanan Marielle Heller’ın yönettiği ve Nicole Holofcener ve Jeff Whitty’nin senaryosu olan 2018 Amerikan biyografik filmi. Melissa McCarthy, İsrail gibi başrolde oynuyor ve hikaye, ölen yazarlardan ve oyun yazarlarından mektuplar yazarak başarısız yazma kariyerini canlandırmaya yönelik girişimlerini takip ediyor. Filmde Richard E. Grant, Dolly Wells, Jane Curtin, Anna Deavere Smith, Stephen Spinella ve Ben Falcone da rol alıyor. İsrail, unvanı Dorothy Parker olarak gösterdiği bir mektupta özür dileyen bir çizgiden aldı.

Filmin dünya prömiyeri 1 Eylül 2018’de Telluride Film Festivali’nde yapıldı ve 19 Ekim 2018’de ABD’de Fox Searchlight Pictures tarafından yayımlandı. McCarthy ve Grant’in performanslarına büyük övgülerle eleştirel beğeni topladı ve Ulusal İnceleme Kurulu tarafından 2018’in ilk on filminden biri olarak seçildi. Gösterileri için, McCarthy ve Grant En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Yardımcı Akademi Ödülü’nü aldı. Diğer törenlerin yanı sıra 91. Akademi Ödüllerinde, 76. Altın Küre Ödüllerinde ve 72. İngiliz Akademi Film Ödüllerinde aktör adayları gösterildi. Holofcener ve Whitty de En İyi Uyarlanmış Senaryo Akademi Ödülü’ne aday gösterildi ve En İyi Uyarlanmış Senaryo Yazarı Guild of America Ödülü’nü kazandı.

 

  • Dosya Boyutu: 1.7 GB

 

  • Süre: 1 Saat 46 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Biyografi – Komedi – Suç – Drama

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 7.2

 

FILM TRAILER

Can You Ever Forgive Me? Fragman

 

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Can You Ever Forgive Me? 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.