Captain Marvel – Kaptan Marvel

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Captain Marvel – Kaptan Marvel TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

 

 

 

Captain Marvel, Marvel Comics karakteri Carol Danvers’e dayanan 2019 Amerikan süper kahraman filmi. Marvel Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Studios Motion Pictures tarafından dağıtılan, Marvel Sinematik Evrendeki (MCU) yirmi birinci film. Film Anna Boden ve Ryan Fleck tarafından yazılmış ve yönetilmiştir. Geneva Robertson-Dworet de senaryoya katkıda bulunmuştur. Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Annette Bening, Clark Gregg ve Jude Law ile birlikte Danvers olarak rol alıyor. 1995’te geçen hikaye, Dünya’yı iki yabancı dünya arasındaki galaktik bir çatışmanın ortasında yakaladıktan sonra Kaptan Marvel olarak görünce Danvers’ı takip ediyor.

Filmin gelişimi Mayıs 2013 gibi erken bir tarihte başladı ve Ekim 2014’te resmi olarak duyuruldu ve Marvel Studios’un ilk kadın liderliğindeki süper kahraman filmi oldu. Nicole Perlman ve Meg LeFauve, karakterini ayrı ayrı ele aldıktan sonra bir sonraki Nisan ayında bir yazı ekibi olarak işe alındı. Hikaye, Roy Thomas’ın 1971 tarihli “Kree-Skrull Savaşı” çizgi roman hikayesindeki unsurları ödünç alıyor. Larson, 2016 San Diego Comic-Con’da Danvers olarak ilan edildi, Boden ve Fleck, 2017 yılının nisan ayında direk olarak göreve başladı. Robertson-Dworet, kısa bir süre sonra, filme başlamasının eklediği oyuncu kadrosu ile senaryo görevlerini üstlendi. Yer çekimi Ocak 2018’de başladı, ana fotoğrafçılık Kaliforniya’da Mart ayında başlayan ve Temmuz 2018’de Louisiana’da bitmeden önce başladı. Jackson ve Gregg – diğerlerinin yanı sıra, önceki MCU filmlerinden rollerini tekrar eden – filmin 1990’lardaki ortamını yansıtmak için post prodüksiyonda dijital olarak çözüldü.

Kaptan Marvel, 27 Şubat 2019’da Londra’da prömiyer yaptı ve 8 Mart 2019’da ABD’de IMAX ve 3D’de yayınlanmaya başladı. Eleştirmenler filmi “eğlendirici, zevkli ve anlayışlı” olarak nitelendirdiler, Larson filmin performansının övgü almasına rağmen, bazıları filmin daha “nüans, netlik veya heyecan” olmasını diledi.

 

  • Dosya Boyutu: 2.4 GB

 

  • Süre: 2 Saat 04 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Aksiyon – Macera – Bilim Kurgu

 

  • Kalite: 1080p – * HDCAM *

 

  • Yapım: 2019

 

  • IMDb: 7.0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Captain Marvel – Kaptan Marvel 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


4
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
0 Yorum yazarları
tory Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Bugs
Üye
Bugs

🤭

Kirby
Üye
Kirby

👎👎👎

Natural Mess
Üye
Natural Mess

indirmeye değer gibi duruyor 👍

tory
Üye
tory

Captain Marvel – Kaptan Marvel gibi 182 torrent daha gelsin