Car Mechanic Simulator 2018 Pagani – Bütün DLC’ler Torrent

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Car Mechanic Simulator 2018 Pagani

Full Torrent Oyun İndir

[ RELOADED ]

 

Car Mechanic Simulator 2018 Pagani TÜM DLC ler Full Torrent İndir

Car Mechanic Simulator 2018 Pagani TÜM DLC ler Full Torrent İndir

Car Mechanic Simulator 2018, oyuncuların otomobili tamir etmesini, boyamasını, ayarlamasını ve sürmesini sağlayan bir simülasyon oyunudur.

Yeni Barn Find modülünde ve Junkyard modülünde örnek bir otomobilden birini keşfedin. Bağımsız otomatik arabanızı Araba Düzenleyicisine de ekleyebilirsiniz.

Araç ayrıntısı ile ilgili ayrıntıların çok olduğu bu inanılmaz derecede kesin ve derinlemesine pratik rekreasyon oyununda onarım avantaj alanınızı üretin ve geliştirin.

Bu yeni, fotogerçekçi resimlerle. Son hafızada daha fazla otomobil (40+), daha fazla cihaz (10+), daha fazla seçenek ve daha fazla parça (1000+) dahil. Kollarınızı yukarı kaldırmak ve çalışma şansını yakalamak için harika bir fırsat!

Car Mechanic Simulator 2018, aynı şekilde, eski otomobillerin yeniden satış için erişilebilir olduğu veya birikiminiz için satın alındığı otomobil takozlarını da içeriyor. Fotoğraf modunun dahil edilmesiyle, fotoğraflar çekerken göz kamaştırıcı olabilirsiniz ve oyunun sınırsız sayıdaki gelişigüzel misyonları sizi oyunun içinde daha fazla tutacaktır.

Her görev, kendine has özel sorun testi ve karşılaşması gereken zorunlulukları sunuyor. Ana ve ek araçların gerekli olması durumunda, tedarik için erişilebilir durumdadırlar. Uzun vadede, örneğin, emaye pülverizatörü veya bir bölme dağıtım merkezi gibi belirli donanımları dahil etmek için alet çantanızı elden geçirebilirsiniz.

 

OYUN BUGÜNE KADAR ÇIKMIŞ

BÜTÜN GÜNCELLEME VE DLC’LERİ İÇERMEKTEDİR. 

 

Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 10.6 GB
Crack: RELOADED
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Car Mechanic Simulator 2018 Pagani TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Car Mechanic Simulator 2018 Pagani Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 6 GB
  • Ekran Kartı: GTX 560
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 20 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.