Caretaker

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Caretaker

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

 

Gösterişli bir haber için “aç” olan araştırmacı bir gazetecisin. Bu endüstriyel tesiste deliren ve tüm çalışanlarını öldüren bir bekçi haberini duydunuz. Şimdi, şehir efsanesi, bu “bekçi” nin bu endüstriyel tesise döndüğü ve insanların bu “canavarı tekrar hayata döndürdüğü” dir. Bu efsaneyi ortaya çıkarmak istiyorsun. Gerçeğe açsınız ve belki de bu bekçi başka bir şeye açtır.

Sürükleyici bir korku deneyimi olarak çeşitli görseller:
Bekçi bölümlerinin görsel çeşitliliği, oyunun anlatı kemeri ile yakından bağlantılı. Ortamlar “bir bekçinin tehlikeli derecede delice bir zihin seviyesini” yansıtacak. “İnsan aklının derinliklerine inmenin” bir metaforu gibi davranan daha düşük bodrumlara giderken, ortamlar “bir bakıcının tehlikeli derecede delice bir zihin seviyesini” yansıtacaktır.

Çevresel hikaye anlatımı:
Araştırmacı bir gazeteciyi oynadığımızdan, arka plan hikayesiyle ilgili bulduğumuz her ipucu oyuncuya daha faydalı olacak ve oyuncunun oyun içinde ilerlemek için temel bulmacayı çözmesine yardımcı olacaktır. Oyuncu çevreleri ne kadar fazla araştırırsa, “bakıcı” nın bu delice çılgınca aklının psikozunu o kadar fazla deneyimleyecek ve bu nedenle oyuncu, bu “kötü nemesis” ile bir çeşit metafiziksel bağlantı kuracak ve böylece tamamen farklı görecek ve deneyimleyecektir. halüsinasyonların bolluğu. Bu anlatı deneyiminin tamamı, oyuncunun ortaya çıkarması ve keşfetmesi için dikkatlice yerleştirilmiş çevresel ipuçları boyunca kesik sahneler veya seslendirme yoluyla anlatılmayacak. Oyuncu için daha fazla “sürükleyici korku deneyimi” yaratmak amacıyla kesip sahneleri ve seslendirmeleri kullanmayı bilerek ihmal ettik.

Acımasız A.I

Çok fazla şımartmadan, sadece şunu bilmelisin: Tehlikeli veya kötü bir şey hissedersen ya da duyarsan, kaç ve saklan. Yakalanmamaya çalış. Gerçekten mi. Bekçi’de, gerçekten yakalanmak istemezsin.

 

  • Tür: Aksiyon – Korku

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 2.2 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: EKİM 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

 

 

Caretaker Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
İşlemci: 3.0 GHz çift çekirdekli veya daha iyisi
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: DirectX 9, 512 MB video RAM ile uyumlu veya daha iyisi (NVIDIA GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850)
Depolama: 9 GB boş alan
Ses Kartı: Windows uyumlu ses kartı

 

 

 

 

 

 

 

Caretaker CODEX TORRENT İNDİR

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


1
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Natural Mess Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Natural Mess
Üye
Natural Mess

Caretaker gibi 98 torrent daha gelsin